adcov.com

Jak zrobić Fettucini Alfredo Zdrowy

Jak zrobić Fettucini Alfredo Zdrowy


Fettucini Alfredo jest jak makaron z serem dla dorosłych. Jest bogaty, kremowy smak i obfite konsystencja przenosi nas z powrotem do makaronu i sera mama wykonane dla nas jako dziecko, dzięki czemu jest jednym z ostatecznych "żywności komfort." Niestety, tradycyjne Fettucini Alfredo nie jest dużo zdrowsze niż mama mac i ser; domowe Fettucini, w szczególności jest często ładowany z tłuszczu zatkania tętnicy-hip-kalorii i przytulanie. Dobrą wiadomością jest to, że zajmuje tylko kilka prostych kroków, aby zrobić pyszne i pożywne danie Fettucini Alfredo.

Instrukcje

Fettucini Alfredo Makeover

1 Użyj pełnoziarnistym makaronem fettucini w miejsce tradycyjnych białych makaron. A białe kluski skrobia, który włącza się do cukru w ​​organizmie, makaron pełnoziarniste są ziarna maksymalnie sześć gramów włókna na porcję. Włókno jest nie tylko dobre dla serca; jest to również bardziej sycące i promuje kontrolę porcji.

2 Użyj lekki krem zamiast śmietany kremówki i niskotłuszczowy ser parmezan zamiast pełnotłustego sera. Podobnie, odtłuszczone mleko zastępcze dla całości lub dwóch procent mleka, masła i margaryny do. Dodaj mąkę kukurydzianą dla zwiększenia grubości. Dodaj zielone warzywa liściaste takie jak brokuły --- lub szpinaku --- dodatkowego błonnika, witamin i minerałów.

3 Przynieś osiem szklanek wody do wrzenia na kuchence. Dodaj Fettucini makaron do wody i gotować do miękkości. Dla mocniejszych makaron, gotować przez trzy do czterech minut, dla miękkich makaron, gotować przez 10 minut. Odcedzić makaron na durszlak i odstawić.

4 Pokrój warzywa i smażyć lekko oliwą z oliwek, z odrobiną soli, pieprzu i gałki muszkatołowej do smaku. Nie przesmażyć warzywa, jak Nadmierne gotowanie może wpłynąć na wartość odżywczą warzyw. Wyjąć warzywa z ognia i odstawić.

5 margarynę rozpuścić w rondelku. Dodaj mleko i ubij ze skrobi kukurydzianej na średnim ogniu, aż gęste. Dodaj do fettucini ciepło rondlu i dobrze wymieszać. Dodaj lekki krem ​​i parmezanem, i wymieszać z warzywami. Obrócić ciepła na niskim poziomie i pozwolić mieszaninie na zagęszczać do pożądanej konsystencji. Im dłużej ogrzewać Alfredo, grubsze sos będzie.

Wskazówki

  • Sparować zdrowe danie alfredo z lekką zieloną sałatą dla dodawanych składników odżywczych. Top sałatka z oliwy z oliwek i octu, zamiast ciężkiego opatrunku śmietaną, która jest bogata w tłuszcze.