adcov.com

Jak zrobić ekstrakt z pestek grejpfruta

Wyciąg z pestek grejpfruta jest popularnym naturalny środek na wiele schorzeń, w tym chorób skóry, takich jak egzema i łuszczyca. Wyciąg z pestek grejpfruta jest ogólnie wyprodukowana. Proces podejmowania wyciąg z pestek grejpfruta jest dość trudne i obejmuje szereg zabiegów chemicznych i ciepła bezpiecznie izolować ekstrakt z nasion grejpfruta do użytku domowego. W celu wytworzenia nasion grejpfruta do ekstrakcji pewne mocne chemiczne są wymagane, a sposób powinien odbywać się w bezpieczny laboratorium przez doświadczony chemik i nie powinny być wykonywane w domu. Poniższy artykuł opisuje kroki niezbędne do ekstraktu z grejpfruta ekstraktu w handlu.

Instrukcje

Proces

1 Grind nasion grejpfruta na drobny proszek.

2 proszek rozpuszcza się w czystej wodzie, aby usunąć większość nasion grejpfruta, która zawiera włókna i pektyny.

3 mieszaninę suszono rozpyłowo w niskiej temperaturze, z wytworzeniem proszku koncentratu z nasion grejpfruta.

4 proszek koncentratu z nasion grejpfruta Następnie przygotowuje się przez rozpuszczenie go w roślinnym gliceryny i ogrzewając go. Gliceryna roślinnego składa się z naturalnych olejów roślinnych, które zostały poddane obróbce, aż do zmiany tłuszcze gliceryny.

5 naturalne substancje kwasowe do mieszaniny dodano. Mogą one zawierać kwas askorbinowy oraz inne rodzaje kwasów spożywczych uszkodzenia.

6 W tym punkcie, mieszaninę ogrzewa się pod ciśnieniem do katalizowania mieszaniny.

7 Ochłodzić mieszaninę.

8 Przesączyć mieszaninę.

9 Produkt poddaje się następnie działaniu promieniowania ultrafioletowego, co spowalnia rozkład produktu wskutek wpływu enzymów.

Wskazówki

  • Ekstrakt z nasion grejpfruta można uzyskać w sposób bezpieczny i bez recepty w większości sklepów spożywczych i sklepów naturalnej żywności.
  • Sposób otrzymywania ekstraktu z nasion grejpfruta z nasion grejpfruta obejmuje niebezpieczne związki chemiczne, i nie powinny być wykonywane w domu. Te instrukcje są dla chemików, którzy mają przeszkolenie w zakresie obsługi niebezpiecznych kwasów i enzymów uczestniczących w procesie ekstrakcji nasion grejpfruta.