adcov.com

Jak zrobić domowe zdjęcie kołdry

Jak zrobić domowe zdjęcie kołdry

Kołdry zdjęcie zrobić wielkie dary lub nawet pamięci kawałek dla siebie. Daj zdjęcie kołdry jako prezenty na święta lub na uroczystości takie jak małżeństwo, rocznicę lub ukończenia szkoły. Zdjęcie kołdry mogą być używane jako tradycyjny koc lub powiesić na ścianie jako ozdoba. Te kołdry są unikatowe; nie dwie kołdry wykonane są takie same z powodu kunszt twórcy. Rzucać w elementy, które są osobiste do odbiorcy. Użyj ulubione kolory i zdjęcia przez lata aby pamięć dokonać rezerwacji kolaż na kołdry.

Instrukcje

• Wybrać swoje zdjęcia. Za pomocą zdjęcia, które są wysokiej jakości zbliżeń, albo tych, które mogą być podjęte z aparatu cyfrowego lub zeskanowane i następnie zmienione. Przesłać swoje zdjęcia na komputerze. Poprawić zdjęcia, tak że kolor będzie życiem, drukując je. Fotografia redagowanie oprogramowanie umożliwia wyeliminowanie "efektu czerwonych oczu" Czy blask od oświetlenia. Przycinanie i zmiana rozmiaru zdjęcia, tak, że są one wszystkie tego samego rozmiaru i rozdzielczości. Rozdzielczość jest element, który określa, czy zdjęcia będą wyglądać ziarniste lub nie.

• Kupię transferu zdjęcie tkaniny pościel z Twojego sklepu lokalnego rzemiosła. Te arkusze przeniesienia umożliwiają drukowanie zdjęć z własnej drukarce i przenieść je do arkuszy materiału. W zależności od programów, które masz na komputerze może chcesz kupić zestaw z programem, który pomoże Ci robić transferów i który pochodzi z arkuszy transfer. Upewnij się, że przekazanie arkuszy są zgodne z komputera i drukarki. Przenieść zdjęcia z Twojego komputera do arkuszy zgodnie z wskazówkami, które są dostarczane z zestawu arkuszy.

• Cięcie szkieletową kwadraty tak, że one są tej samej wielkości jak Twoje zdjęcie kwadratów. Określić, ile będzie używany w twój kołdra. Na przykład aby każdy kwadrat 6 cali przez 6 cali. Pozwalają na szew pokój, więc albo zwiększenia ciecia 6 ½ lub 6 2/3 cali lub planu dla mniejszych kwadratów. Alternatywny zdjęcie kwadraty z stałych kwadratów. Lub zrobić ramkę z stałych kwadratów i umieścić wszystkie kwadraty zdjęcie obok siebie.

• Używać maszyny do szycia do szycia kwadraty razem. Uszyć każdy kwadrat z ½ cala lub ¼ Cala szew. Sew placów w strukturze, które zostały wybrane. Niektórzy ludzie decydują się nadać obramowaniu dla quilt, podczas gdy inni chcą jedynie kołdra, czyli wszystkie kwadraty. Po kwadraty zostały zszyte razem, położyć warstwę mrugnięcia na tyłach kwadratów. Mrugnięcia sprawia, że kołdra jest ciepły. Miejsce z tyłu kołdra na mrugnięcia. Mogą być stałe lub kwadratów również. Szpilka warstw i szyć krawędzi tak, że kołdra jest zamknięte. Korzystać z podstawowego lub bardziej ozdobne szwy w zależności od preferencji.