adcov.com

Jak zrobić dobry smak Twoje Ochraniacz Szczęki

Jak zrobić dobry smak Twoje Ochraniacz Szczęki


Ochraniacze są powszechnie stosowane w sporty kontaktowe, w celu ochrony zębów, dziąseł i języka od urazu. Według American Dental Association, istnieje ponad 200.000 urazy usta zapobiec w liceum i sportowych uczelni sami poprzez stosowanie ochraniaczy. Ochraniaczy można kupić w sklepach lub dostosowane przez wycieczkę do lekarza stomatologa. Z biegiem czasu, twój ochraniacz może rozwinąć się śmieszne smak z powodu nadużywania. Możesz także lubią smak gumy lub tworzyw sztucznych stosowanych w co ochraniacz szczęki. Są rzeczy, które możesz zrobić, aby uczynić twój ochraniacz smak dobry.

Instrukcje

1 Szczotka swój ochraniacz szczęki. Użyj szczoteczki do zębów i pasta do zębów, aby oczyścić swój ochraniacz szczęki. Trzymając ochraniacza szczęki w jednej ręce i szczotka z drugiej strony. Szczotka jest tak jak chcesz myć zęby.

2 Przepłukać ochraniacz szczęki. Umieść ochraniacz szczęki na zęby i spłukać płukania jamy ustnej. Płukać do płukania jamy ustnej przez 30 sekund, aby zostawić smak miętowy na Twoim ochraniacza.

3 moczyć ochraniacz szczęki noc w protezie namaczania. Wygrzewania protezy są przeznaczone do czyszczenia i usuwania zapachów protezy, ale mogą być również stosowane w typowych ochraniaczy i innych urządzeniach dentystycznych. Napełnij miskę z wodą i spadku w kranu protezy namaczania. Pozwól zanurzyć do rozpuszczenia, a następnie umieścić ochraniacz szczęki w wodzie przez noc. Usuń rano i osuszyć ręcznikiem.

4 Weź ochraniacz szczęki do dentysty z tobą. Zapytaj swojego dentystę, czy mogą oczyścić go dla Ciebie. Dentyści mają silne pasty do czyszczenia i płukania, które nie są dostępne w sklepach.

Wskazówki:

  • Jeśli szukasz szybkiego rozwiązania dla złej degustacji ochraniacza, żuć kilka kawałków gumy Mint. Pozostawi miętowy smak w ustach, który może pomóc zamaskować nieprzyjemny smak. Usuń gumę przed włożeniem ochraniacz szczęki.