adcov.com

Jak zrobić bransoletki Korzystanie kulki magnetyczne

Dokonywanie bransoletki za pomocą kulek magnetycznych jest jeden sposób, aby dodać coś niezwykłego do swojego inwentarza biżuterii, a potencjalnie poprawy zdrowia każdego, kto nosi bransoletki. Koraliki hematyt magnetyczne podobno poprawiają krążenie, przyspieszyć gojenie i łagodzi bóle po urazach i warunków, takich jak zapalenie stawów i migreny. Bransoletki i okłady wykonane z perełek zapewniają atrakcyjny sposób, aby uzyskać te korzyści, a oni nie trudniej zrobić niż zwykłe bransoletki perełek.

Instrukcje

1 Zaplanuj projekt. Bransoletka wykonana z typową perełek magnetycznych jest pojedyncza nić noszone przez długi owijania tej części kilka razy wokół nadgarstka. Linka, bransoletka zapięcie zamknięty jest inny wariant. Jeśli chcesz wiele pasm, należy rozważyć użycie ogniskowe koraliki punktów lub prętów dystansowych trzymać pasma w linii. Alternatywnie, możesz wybrać tkany lub fala ściegu projektowania.

2 Wybierz koraliki. Około jednej trzeciej perełek powinna magnetyczne. Wybierz "bardzo silne" naturalne koraliki hematyt magnetyczne, które są najczęściej czarny, szary, brązowy lub czerwony. Następnie wybierz niemagnetyczne koraliki i paciorki akcent spacer w kolorach i rozmiarach, które odpowiadają wzór masz na myśli. Na przykład, dla bransoletki wieczór, można połączyć szare koraliki hematyt z kryształami Swarovskiego i czarny onyks kulki.

3 Połóż się wzór. Określone tacę beading, ręcznik frotte lub innych materiałów, które mogą utrzymać koraliki z toczenia się. Użyj tego, aby ułożyć wzór można będzie ciąg perełek w. Między każdej kulki magnetyczne, należy użyć co najmniej jeden akcent koralik z koralik spacer po obu stronach. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo do pełnego koraliki bransoletki.

4 Przeciąć przewód perlenia. Do nawlekania koralików, opcje obejmują przewód perlenia jak Softflex, Beadalon lub Wrap-It lub zwykłego elastycznego lub nylonowego sznurka. Wyciąć kawałek wystarczająco długo dla samej bransoletki powiększona o 5 lub 6 cali do wykończenia końców. Bransoletka Wrap może potrzebować do 17 cali łączna, natomiast bransoletka zapięcie zamknięty wymaga co najmniej 7,5 cm. Dla linka bransoletki, wyciąć jeden przewód do każdego aspektu.

5 String kulki. Taśma 2 cale jednego końca drutu linkę do stabilnej powierzchni. Jeśli nie będzie używany zapięcie, dodać duży koralik pierwszy, jak to pomoże ukryć ostateczny węzeł. W przeciwnym razie, dodać pierwszy koralik zaciskania. Potem nadal dodawać koraliki na wzór już rozplanowane.

6 Zakończ końce. Aby zakończyć długi, pojedyncze nici ściegu opakowania, mocno węzeł Końce każdego ciągu i pociągnąć dwa podwójne węzły wewnątrz ostatniego zgrubienia na swoich końcach. Dodaj kroplę mocnego kleju rzemiosła na każdym zakończonym kulki i odciąć nadmiar drutu perlenia.
Aby zakończyć krótszy bransoletkę, zdecydować się na zapięciem magnetycznym, który jest łatwiejszy w użyciu dla osób cierpiących na zapalenie stawów i innych, którzy noszą bransoletki magnetyczne dla złagodzenia bólu.

Wskazówki:

  • Ten sam sposób można stosować do wytwarzania obrączki magnetyczne, naszyjniki a nawet pasa.
  • Przed noszenia biżuterii z koralików magnetycznych lub klamrami tych, którzy noszą ze stymulatorem serca, pompy insulinowej lub inne elektryczne urządzenia medycznego należy skonsultować się z lekarzem. We wszystkich przypadkach, należy biżuterię magnetyczną co najmniej 18 cm od tych urządzeń. Przechowywać kulek magnetycznych i klamry od taśmy audio i video, dyskietki i karty kredytowe, aby uniknąć uszkodzenia tych elementów. Przed noszenia biżuterii magnetycznej koralik kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem.