adcov.com

Jak zrobić Bitter olej migdałowy

Gorzkich migdałów olej nie występuje w naturalnej postaci jądra migdałowego. Olej migdałowy zatęża energetyczny olej otrzymany z proszku z migdałów, orzechów lub nasion. Jest to delikatny proces, aby wyodrębnić i przechowywać właściwości esencji bez utraty koncentracji i organicznej harmonii, więc uważać, należy zwrócić uwagę na opiekę olejków eterycznych. Ekstrakty roślinne odparowuje szybko, gdy wystawione na działanie powietrza, traci siłę w świetle słonecznym i może jełczeją. Chociaż oleje naturalne korzyści ciało różnymi sposobami, gorzki olejek migdałowy zawiera cyjanowodór i powodować śmierć po spożyciu doustnym.

Instrukcje

Przetwarzania gorzki olej migdałowy

1 Oddzielić ziarna lub nasion orzechów z muszli. Oczyścić nakrętki wolne od brudu, nieprawidłowych lub posiniaczone nasion, a następnie zniszczyć je na proszek w moździerzu. Crush ilość proszku, którą chcesz pracować.

2 Przenieść proszek migdałowy do szklanej miski, a następnie dodać tyle wody, aby ciasto.

3 Pozwól wklej migdałów mięknąć przez moczenie przez dwadzieścia cztery godziny. To daje czas na enzymy, aby zwolnić i akt.

4 Włóż pastę do puli. Połóż głowę na górze i uszczelnić stawy przed wyciekami parowych. Ustawić dziób nad puli cewki lub stojącej zlewki z wodą.

5 Lekki palnik i oglądać więc pasta nie wypalić, ale nie wlać zbyt dużo wody. Gotować się, jak dużo oleju, jak to możliwe.

6 Pour destylat już wyprodukowany, z powrotem do retorty lub garnka z pozostałości i redistill aby uzyskać większą czystość. Butelka, pieczęć i przechowywać w chłodnym pomieszczeniu, kiedy jesteś zadowolony z jakości oliwy.