adcov.com

Jak zrobić Bandaże Triangle

Jak zrobić Bandaże Triangle


Bandaże Triangle są standardowo w większości zestawów pierwszej pomocy i może być używany na wiele różnych sposobów w leczeniu różnych urazów. Nawet jeśli nie ma predefiniowanych trójkąt bandaż, można wykonać jedną z prawie każdy kawałek czystej szmatki. Użyj szmatki sterylną produkowane w miarę możliwości, aby zapobiec ryzyko infekcji. Bandaże trójkąt może być używany do zawijania ran i działają jako procy.

Instrukcje

1 Wyciągnij kawałek tkaniny. Jeśli nie masz arkusz tkaniny lub gazą, użyj koszulę, kawałek draperii, dżinsy lub w arkuszach w nagłych wypadkach.

2 Wytnij tkaninę do kwadratu około 3 metrów przez 3 metrów, chyba że rana jest bardzo mała. Następnie wyciąć kwadrat na pół wzdłuż osi przekątnej, aby dwa trójkąty.

3 wysterylizować bandaże we wrzącej wodzie lub w celowniku, mocząc ją w nadtlenku wodoru lub innym środkiem dezynfekującym, aby uniknąć ryzyka infekcji. Pozostawić do wyschnięcia.

Wskazówki:

  • Złożyć na pół chusteczkę przekątnej zrobić naprawdę szybki trójkąt bandaż.
  • Bandaże Triangle są tylko tymczasowe. Zawsze usuń bandaż i zastąpić go sterylnych świeże jak najszybciej. W razie potrzeby skontaktować się z lekarzem w przypadku poważnych ran.