adcov.com

Jak zresetować Masa ciała zadaną

Zadana teorią masy ciała jest podobny do wartości zadanej wydajności teoretycznej w temperaturze ciała. Jeśli jest zimno, twój mózg wysyła sygnały, które wpływają do zasiadania przez pożar lub umieścić na kurtkę. Podobnie, jeśli są gorące, twój mózg wysyła sygnały, aby schłodzić swoje ciało poprzez włączenie wentylatora lub uzyskanie zimny napój.
Masy ciała zadana teoria sugeruje, że organizm ma korzystną wagę stara się utrzymać. Należy zrobić coś szalonego, jak będzie na diecie, mózg wysyła sygnały impulsów do objadania. Należy zrobić coś szalonego jak próbuje dodać masy mięśniowej, ciało kolce metabolizm poprzez podwyższonej temperaturze w celu zapewnienia waga w dół.
Ci, którzy starają się zmienić swoje ciało bez uznania ich masy ciała zadane osiedlić się na ostateczną porażkę.

Instrukcje

1 Określić masę masz łatwo utrzymany przez sześć miesięcy lub dłużej. Jest to prawdopodobnie punkt ciała zestaw waga. Teoria zadana nie stosuje się do masy w trakcie odchudzania lub zwiększenie masy ciała wysiłku. Twój zestaw masy ciała jest to, wysiłku poziom utrzymania wagi. Wiedząc to, co ten punkt jest ustawiony poziom i styl życia, które idzie w parze z tym łatwego zarządzania, jest pierwszym krokiem do resetowania punkt ciała set waga.

2 Zidentyfikuj utrata masy / wagi strategii wzmocnienia można przyjąć jako nowy styl życia. Jeśli program, który rozpocząć zyskać lub stracić na wadze jest tylko tymczasowy, który trwa maksimum wysiłku z Twojej strony, aby utrzymać, a następnie po chwilowym radości sukcesu, można zauważyć, że organizm szybko powraca do swojej poprzedniej wagi, z Bonus: Problem wyruszył naprawić staje się jeszcze większy. Teoria o zadanej masie ciała wyjaśnia problem jo-jo: Gdy twoje ciało tworzy wyzwalacze, że cię z powrotem do swojej masy ciała ustalonym punkcie, to jest tak, jakby on również tworzy banku oszczędnościowego, aby zapewnić, że następnym razem spróbować że szalony waga strata zysk / waga znowu, to ma ten dodatkowy zysk lub strata, wybudowany w zrównoważyć to.

3 Ustaw datę rozpoczęcia nowego życia i zacząć żyć to. Jeśli nowe życie obejmuje regularne ćwiczenia, a następnie regularnie ćwiczyć. Jeśli zawiera ona posiłki z większą zawartością białka do budowy i utrzymania masy mięśniowej, a następnie upewnij się znaleźć sposoby, aby to białko w regularnie. Niezależnie od strategii do osiągnięcia nowego preferowanego wagi, to musi być coś, co można łatwo utrzymać jeśli zresetować punkt ciała set waga.

4 Tworzenie systemów odpowiedzialności, aż nowy styl życia staje się łatwe. Jeśli jesteś na Weight Watchers lub programu o podobnej strukturze, odpowiedzialność jest już profesjonalnie świadczone. Model Weight Watchers jest szczególnie dobrze zorganizowana, ponieważ po pomyślnie osiągnąć nowe, zdrowsze wagi, ich członkostwa życia i oferuje bezpłatny dostęp do tej odpowiedzialności, które pomogą Ci utrzymać nową wagę. W tym momencie, jeśli trzymać się z odpowiedzialności programu, jest bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał pomyślnie zresetować masy ciała ustawiony punkt.

5 Resetowanie zestawu masy ciała jest osiągnięcie punktu, że tylko niewielki odsetek osób z powodzeniem osiągnąć. Poklepać się po plecach za udowodnienie, że osobowe mogą pokonać naturalne skłonności organizmu.