adcov.com

Jak zostać Więcej wdzięczny osoby

Jak zostać Więcej wdzięczny osoby


Ludzie, którzy wydają się być bardziej wdzięczny za to, co mają one również mają zwykle dobrą ogólną postawę i mniej stresu. Ale jeśli nie jesteś wdzięczny, przez naturę, nie denerwować. Możesz podjąć kroki, aby stać się bardziej wdzięczny.

Instrukcje

1 offset negatywne myśli. Za każdym razem znajdziesz się narzekać na coś, nazwa pięć rzeczy, jesteś wdzięczny.

2 Dz codziennie rano przed rozpoczęciem dnia. Wymień przynajmniej dziesięć rzeczy, które mają być wdzięczni za. Jeśli jest to trudne na początku, zacząć od prostych rzeczy, takich jak dach nad głową i jedzenie do jedzenia. Znajdziesz się w czasie, że lista rośnie w zawrotnym tempie.

3 Przestań robić porównań. Jeśli porównać swoje życie kogoś innego, możesz poczuć się jak życie pojawia się krótki. Rzeczywistość jest taka, że ​​nikt nie wie dokładnie, co inna osoba przeżywa się za zamkniętymi drzwiami.

4 Rozwiązywanie problemów. Jeśli są rzeczy w swoim życiu, że jesteś niezadowolony z, i są w zasięgu Twoich możliwości, dokonać zmian. Dowiedz się żyć przez Modlitwy Serenity i zaakceptować rzeczy, których nie możesz zmienić.

5 Wyciągnij rękę do kogoś mniej szczęścia. Wolontariat służyć posiłek dla bezdomnych raz w miesiącu. Wybierz się w podróż do kraju trzeciego świata. Wkrótce sobie sprawę, jak bardzo trzeba być wdzięczny za!

Wskazówki:

  • Jeśli okaże się, po prostu nie mogę się nadziwić, negatywne uczucia, szukać porady. Być może cierpi na depresję.