adcov.com

Jak zostać HHA na Florydzie

Jak zostać HHA na Florydzie


Adiutant domu zdrowia (HHA) jest profesjonalnym opieki zdrowotnej, który pomaga fizycznie lub umysłowo upośledzoną osobę spoza zakładu opieki zdrowotnej. HHA zazwyczaj pomaga osoba z porządkowych i Prowadzenie domu zadań, takich jak pranie i przygotowywania posiłków i zagadnień związanych ze zdrowiem, takich jak doradztwo w zakresie prawidłowego odżywiania. Chociaż niektóre państwa mają licencjonowania lub certyfikacji wymagania dla HHAs, Floryda nie jest jednym z nich. Jednak większość agencji Hha że konieczna będzie pomyślnie zakończyć program szkolenia przed rozpoczęciem pracy.

Instrukcje

1 Uzyskaj maturę. Choć nie jest to wymóg, którzy absolwent liceum są korzystniejsze od tych, którzy nie mają. Ponieważ pozycja HHA jest wieloaspektowe, przybierać różne kursy w szkole średniej, w tym zdrowia, nauki, komunikacji i domowej ekonomii.

2 Weź udział w college'u na Florydzie, która oferuje program Hha i kompletne co ​​najmniej 75 godzin szkolenia. Nie jest to wymóg, aby stać się Hha dla wszystkich agencji Hha, ale to pomoże Ci zwiększyć swoje szanse na uzyskanie Hha zatrudnienia. Zadzwoń do publicznej szkoły techniczne lub zawodowe kariery edukacyjnej szkoły prywatnej, w Twojej okolicy, aby zobaczyć, czy oferują kursy Hha. Upewnij się, że szkoła jest licencjonowana przez Florida Department of Education.

3 Wolontariat dla domowego biura opieki zdrowotnej w danym obszarze. Twoje zadania mogą obejmować towarzyszącej Hha na pracy, przygotowanie zasobów danej Hha lub wykonywania pracy administracyjnej. Wolontariat daje cenne doświadczenie, które jest atrakcyjne dla pracodawcy.

4 Skomponuj CV, że szczegóły swoje akademickie i zawodowe doświadczenie w pracy w domu opieki zdrowotnej.

5 Zastosuj się do biura w domu opieki zdrowotnej lub rejestru pielęgniarka z CV oraz dowód szkolenia. Jeśli masz ukończone co najmniej 75 godzin szkolenia, agencja poprosi do ukończenia oceny kompetencji, która jest zwykle mowie i piśmie testu. Rejestru pielęgniarki wymaga dostarczyć dokumentację pomyślnym ukończeniu co najmniej 40 godzin szkolenia.