adcov.com

Jak zneutralizować kwas żołądkowy

Jak zneutralizować kwas żołądkowy


Jedz zdrowe i ćwiczenia. Zmiana stylu życia w tych sposobów może uniemożliwić mając nadmiar kwasu żołądkowego. Zwiększona kwasu w żołądku może być ze względu na niezdrowe nawyki żywieniowe, takie jak zbyt dużo jedzenia lub jedzenia tłustych potraw. To powoduje, że żołądek do wydzielania więcej kwasu rozbić żywności. Eksperymentuj z różnymi rodzajami żywności, aby zobaczyć, co powoduje kwasu refluks, a potem ich unikać.

Instrukcje

1 Unikaj pokarmów, które powodują wydzielanie soku żołądkowego. Głównymi winowajcami są pokarmy, które zawierają zbyt dużo cukru lub żywności, które są słony, pikantny i kwaśny. Napoje i inne produkty, które powodują produkcję kwasu żołądkowego są kawa, czekolada, sok pomarańczowy, napoje gazowane, herbata, sos pomidorowy i mięty. Jedz całej żywności lub żywności, które zawierają mało dodanej przyprawy. Po pamiętać, co żywności spowodować zwrotną refren kwasu od jedzenia tych pokarmów.

2 przestać pić napojów alkoholowych i palenia. Spożywanie alkoholu i palenie zarówno uporczywe mieć negatywny wpływ na organizm. Zapobiec kwasu żołądkowego poprzez zaprzestanie lub unikanie produktów niezdrowych. Palenie zmniejsza zawór mięśni przełyku, co może powodować kwaśne rozwijać.

3 metody praktyki relaksacyjne, takie jak głębokie oddychanie lub medytacji uspokoić stres. U niektórych osób stres może wywołać kwaśne, które mogą powodować owrzodzenia, tworząc w żołądku w czasie.

4. Jedz mniejsze porcje codziennych posiłków. Spożywanie dużej posiłek wymaga żołądek do produkcji kwasu dodatkowy rozbić żywności. Złożone węglowodany, takie jak pieczywo pełnoziarniste, brązowy ryż i quinoa można zapobiec nadmiernemu tworzeniu się kwasu żołądkowego. Fast food należy unikać ze względu na wysoką zawartość tłuszczu w tych produktach. Kwasu żołądkowego zajmuje więcej czasu, aby rozbić żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Jedzenia w pozycji pionowej powinna być utrzymywana w celu wspierania trawienia.

5 Jedz pokarmy, które zawierają glutaminę. Pokarmy, które zawierają glutaminę, mogą pomóc w żołądku w procesie trawienia. Ten aminokwas można znaleźć w żywności, takich jak wołowina, buraki, fasola, kapusta, niektórych produktach mlecznych, a puszki z kurczaka.

6 Za pomocą naturalnych środków do neutralizacji kwasu żołądkowego. Naturalne środki mogą być stosowane do leczenia kwasu żołądkowego i zawierają aloes, ocet jabłkowy cydr, lukrecja i wodorowęglan sodu (sody oczyszczonej).

Wskazówki:

  • Picie mleka może zapewnić tymczasową ulgę nadmiaru kwasu żołądkowego, ale to wiadomo, pogorszyć stan. Mleko zawiera naturalny cukier, laktoza, o nazwie, które wpływają na stan. Przełącz do laktozy lub mleka, aby uniknąć redukcji nadmiar kwasu jest wydzielany w żołądku.