adcov.com

Jak znaleźć wysokiej jakości Tattoo Shop

Jak znaleźć wysokiej jakości Tattoo Shop


Badanie artystów tatuażu i sklepy jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wysokiej jakości tatuaż. Dobry tatuażysta może sprawić różnice pomiędzy wysokiej jakości usług i komfortu procedury i odwrotnie.

Instrukcje

1 Nie należy dokonać porównania w oparciu off cen. Korzystanie tańsze usługi może być ryzykowne, jako dobry artysta wie, ich usługi są warte swojej ceny. Rząd wymaga każdy sklep tatuaż posiadać licencję, więc zawsze o tym pamiętać i sprawiają, że pierwszą rzeczą, którą sprawdzić, kiedy w każdym sklepie, zwłaszcza jeśli sklep nie wydaje się wiarygodna i nieswój. Wybierając sklep lub wykonawcę w oparciu off cenie może spowodować grafiki ciała nie jesteś zadowolony z, a może ryzykować więcej bólu od niedoświadczonego artysty, który może naciskać mocniej, niż to konieczne, gdy robi tatuaż.

2 USD internetowe, aby znaleźć dobry salon tatuażu w twojej lokalizacji geograficznej. Wpisanie w coś tak prostego jak "sklep wysokiej jakości tatuażu" lub "dobrych artystów tatuażu" wraz z Twojej okolicy może ujawnić opinii blogi, fora, czaty, strony internetowe i / lub nazwy sklepów tatuażu i artystów. Znalezienie różne informacje, zdjęcia i opinie w takich dziedzinach, jak powinny być dwukrotnie sprawdzane i badane. Strony internetowe, takie jak USA Tattoo Studios daje roczne oceny z dziesięciu najlepszych salonów tatuażu w USA Sprawdź poniższy link.

3 Odwiedź liczne sklepy, aby spojrzeć na skład portfeli różnych artystów. Prace artystów badawcze "przez przyjaciół, rodziny i osób widzisz na ulicy. Spójrz w sklepach, które mają nagrody i certyfikaty kodów zatwierdzenia zdrowia na ścianach. Pamiętaj, że rząd wymaga każdy sklep tatuaż posiadać licencję sklep tatuaż, i powinno być wiszące na ścianie w sklepie.

4 Kupuj i przeglądu czasopism krajowych i lokalnych, takich jak Savage tatuaż, tatuaż Tattoo Magazine, Styl i Magazine Ink, Tattoo Flash i Międzynarodowego Art Magazine Tattoo. Publikacje te czasem listy najlepszych artystów tatuażu i salony w różnych regionach funkcjonalny, z przykładami ich sztuki ciała, pracy klienta i rysunków.

5 Miej oko na czyste, gładkie linie z teraz złamane, poszarpanymi krawędziami i plam, gdy przeszukując portfolio artysty. Zapoznaj się z czarnych i białych tatuaży artystów, portrety, barwne tatuaże i dużych kawałków na plecach, klatce piersiowej i ramionach, aby zobaczyć zaangażowanie i szczegóły jej pracy.

6 pytań o to, jak utrzymać tatuaż. Na przykład, "Jaki rodzaj opieki po leczeniu pan zapewnić mnie po moim tatuażu jest zakończona?" Upewnij się, że artyści zawsze nosić rękawice i że cały sprzęt jest pojedyncza usługa, czyli wszystkie igły i zestawy rur są indywidualnie pakowane i wyrzucony po każdym użyciu.

Wskazówki:

  • Zawsze należy zrozumieć, co szukasz, gdy idziesz do sklepu tatuaż.