adcov.com

Jak znaleźć witamina B2 w żywności

Jak znaleźć witamina B2 w żywności


Witamina B2, znany również jako ryboflawina jest związek organiczny można znaleźć w wielu produktach roślinnych i zwierzęcych. Witamina ta jest rozpuszczalna w wodzie - organizm nie może go przechowywać - tak powinno być jedzenie pokarmów bogatych w B2 codziennie do utrzymania dostaw energii organizmu. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak znaleźć witaminę B2 w żywności.

Instrukcje

1 Odwiedź supermarket dla mięsa, takich jak wątroba, nerki, wołowiny, kurczaka, indyka i ryby, które są bogate w witaminy wszystko B2. Żywność z ryboflawina pomagają organizmowi dbać o skórę, mięśnie, nerwy, serce i oczy.

2 Jedz jajka, ser, mleko i jogurt do uzupełnienia organizmu witaminy B2. Żywność z witaminą może zapobiec lub leczyć niedokrwistość, zespół cieśni nadgarstka, zaćmę i migreny.

3 Znajdź warzyw i ziół w Twoim dziale produkcji. Żywności, takich jak zielone warzywa liściaste, szparagi, awokado, brokuły, szpinak, groch, marynarki i fasoli lima, dynie, słodkie ziemniaki, cayenne, pietruszka i szałwia są bogate w witaminę B2.

4 Wybierz całego ziarna chleba i wzbogacone i wzbogacone makarony i płatki śniadaniowe. Większość spożycie B2 pochodzi prawdopodobnie z mąki, która jest wzbogacona w witaminy dla zdrowia. Tych z diety brakuje pieczywa i pokarmy bogate w węglowodany można przegapić kluczowego składnika.

5 Gotować z grzybami i przekąski na soi i orzechów, takich jak migdały, orzechy nerkowca dla innych opcji ryboflawiny.

6 Przechowuj i gotować żywności w zabezpieczonych nieprzezroczystych pojemnikach jeśli to możliwe. Żywność traci witaminy B2 pod wpływem światła, tak właściwego przechowywania i gotowania zapewnia Ci tyle ryboflawina, jak to możliwe.