adcov.com

Jak znaleźć Wartości odżywcze na mangostan soku

Mangostan sok pochodzi z mangostanu, tropikalnych owoców z południowo-wschodniej Azji. Ten sok jest otrzymywana przez zmieszanie skórki i miąższ z mangostanu i jest czczony na jego wysoką liczbę przeciwutleniaczy. Jeśli jesteś zainteresowany spożywania soku z mangostanu, prawdopodobnie chcesz, aby znaleźć informacje o wartościach odżywczych w produkcie.

Instrukcje

1 Zakup mangostan soku w sklepie ze zdrową żywnością lub witaminy dostawcy. Przed zakupem, można poprosić urzędnika sprzedaży, jeżeli może dostarczyć informacji o wartości odżywczej w produkcie, które nie mogą być wymienione na etykiecie. Większość soki Mangostan będzie miał podobne dane żywieniowe, ale należy porównać kilka marek zauważyć nieścisłości.

2 Rozpocznij przeglądając etykietę produktu soku mangostan. Producenci mają obowiązek umieszczać informacje o wartości odżywczej na etykietach wszystkich produktów spożywczych i napojów. Na przykład witamina Shoppe produkuje własną markę soku mangostanu i odtwarza informacje etykieta na swojej stronie internetowej.

3 Obejrzyj informacji żywieniowej przedstawionego przez dostawców Soku Xango. Sok xango to inna nazwa soku mangostanu stosowanych przez producentów. Mangostan na mojej stronie internetowej można znaleźć informacje o wartościach odżywczych wymienionych w soku Xango.

4 Przegląd informacji odżywcze soku mangostanu na stronach medycznych. Ponieważ sok mangostan poinformował korzyści zdrowotnych, wiele stron internetowych medycznych mają informacje o wartości odżywczej w odniesieniu do napoju. Na przykład, na stronie American Cancer Society, można znaleźć mangosteen zastosowań sok, historii i skutków ubocznych.

Wskazówki

  • Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem leczenia lub leczyć wszelkiego rodzaju stan zdrowia samodzielnie.