adcov.com

Jak znaleźć rozwiązania Natural moczenie

Jak znaleźć rozwiązania Natural moczenie


Jeśli rozwiązania farmaceutyczne do moczenie nocne nie są odpowiednie dla danej sytuacji to można się zastanawiać, jak znaleźć naturalne łóżko rozwiązań zwilżające. Moczenie nocne jest potencjalnie kłopotliwe problem, który może spowodować niskie poczucie własnej wartości u dzieci i dorosłych. To sprawia, że ​​spanie trudne dla dzieci i młodzieży i może być przewlekły problem z niektórych dorosłych. Podejścia do moczenie może wahać się od zachowań rozwiązań hormonów zamiennych lub terapii antybiotykowej do domu środków i kory i korzeni, które moczenie rozwiązanie do wyboru może być dylemat oto kilka wskazówek i kroków do naśladowania, aby zawęzić opcje do sprawdzonej łóżku naturalnego zwilżania rozwiązania z wysokim wskaźnikiem sukcesu.

Instrukcje

1 Pierwszym krokiem w poszukiwaniu rozwiązań naturalne moczenie nocne jest uwzględnienie wiek osoby z problemem moczenie. Jest to, że wielu rodziców oczekiwać dziecko pozostaje sucha znacznie wcześniej niż lekarz dziecka może przewidzieć w odpowiednim wieku. Mogą spodziewać się dziecka zaczynają mieć suche noce w tym samym wieku, jak rodzeństwo. Każde dziecko ma inne tempo rozwojowe i jedno dziecko może rozwinąć kontrolę nad pęcherzem później niż innym woli dziecka. Panowie są na ogół rok później niż dziewczęta są w utrzymaniu kontroli pęcherza chociaż całą noc. Najbardziej naturalnym wszystkich moczenie rozwiązań jest dać dziecku wystarczająco dużo czasu, chyba że istnieje podejrzenie, że problem medyczny, takie jak zakażenia pęcherza moczowego lub cukrzycę lub ogólnym opóźnieniem rozwoju. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w takich przypadkach. Co daje wystarczająco dużo czasu, jest bardzo naturalne i bardzo skuteczne rozwiązanie nawilżania naturalne łóżko.

2 Drugi krok jest najtrudniejszy do naśladowania. Bez względu na wiek osoby, roztwór zwilżający naturalne łóżko wymaga cierpliwości. Istnieje kilka czynników, które wchodzą w grę z zwilżania łóżku u dzieci i dorosłych. Pierwszym czynnikiem jest to, że moczenie nocne jest w prawie wszystkich przypadkach coś, czego nie mają kontroli nad dobrowolne, ale często czują wstyd i cierpią z powodu niskiej samooceny. Podczas realizacji jednego z dostępnych rozwiązań naturalne moczenie, obfite zaopatrzenie w cierpliwość i zrozumienie jest bardzo ważne.

3 Naturalne moczenie rozwiązania z wysokim wskaźnikiem sukcesu i które zostały udowodnione klinicznie są trudne do znalezienia. Jednym z nich jest alarm moczenie. To jest naturalne, że nie ma rozwiązania w leki lub leki są zaangażowane, jest jedynie alarm, który wykrywa wilgoć i pomaga szkolić osoby cierpiącej na moczenie się rozpoznawać oznaki pełnego pęcherza nawet w ciężkim snem. Jest to jeden z najbardziej sprawdzonych rozwiązań naturalne moczenie nocne, i miał imponujący wskaźnik sukcesu w badaniach klinicznych. Jedna rzecz, że należy rozumieć to dziecko lub dorośli muszą być gotowi na ten krok, ponieważ wymaga współpracy, aby osiągnąć sukces.

4 Innym naturalnego moczenie rozwiązują wyborów jest szkolenie suchość. Szkolenie suchość jest nadal bardzo popularna metoda naturalnego pomimo braku wyraźnych klinicznych badań na jego poparcie. Wiąże się to zazwyczaj ograniczenie podaży płynów przed snem, a przebudzeniem dziecku kilka razy w nocy. Nie ma gwarancji, że dziecko obudzi się do suchego łóżka i raporty różnią się od skuteczności wyboru rozwiązań naturalne moczenie.

5 Wreszcie, nie jest to metoda o nazwie Wykres Gwiazda, która jest kolejnym z wielu naturalnych łóżkowych rozwiązań zwilżających. Wiąże się to daje dziecku złotą gwiazdę i traktować po wystarczającej liczbie gwiazd w nagrodę za suche noce. W teorii jest to dziecko będzie pracować ciężej, co mając suche noce, jeśli obiecane nagrody. Brak badań klinicznych potwierdzających jego skuteczność jako naturalne rozwiązanie zwilżania łóżku. Jest jednak rozwiązaniem jest czasami stosowane w połączeniu z innymi rozwiązaniami alarmów lub naturalne moczenie.

Wskazówki

  • Negatywne wzmocnienie lub kara jest używany przez niektórych rodziców w odpowiedzi na moczenie nocne. To jest nie skuteczne naturalne rozwiązanie moczenie nocne i może pogorszyć sytuację w niektórych przypadkach.