adcov.com

Jak znaleźć Pocieszyciela

Jak znaleźć Pocieszyciela


Znalezienie poradni lub terapeuty nie jest już tajemnicą, że kiedyś. Ani nie ma piętna z nim związane, że kiedyś. Nie musisz czekać, aż będziesz miał "poważne" problemy szukać profesjonalnej pomocy. To może być korzystne dla zdrowia psychicznego, jeśli znajdziesz doradcy, jak tylko czujesz, że potrzebujesz rozmawiać. Ten artykuł pomoże Ci poruszać się ścieżką trochę łatwiej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć doradcę.

Instrukcje

1 Niektóre osoby mogą nie być wygodne z tym podejściem, ale najprostszym i najszybszym pomoc jest często spotykane w pracy. EAP lub pracownika Assistance Program może pomóc poufnie z różnych kwestiach. Jest darmowy i można normalnie widoczne w ciągu kilku dni. Doradcy EAP nie może ujawniać pracodawcy, że są widoczne. Często, jeśli chcesz doradcy lub potrzebujesz pomocy, możesz kontynuować widząc go nawet po upływie wasze darmowe sesje. Można także uzyskać bezpłatne lub po obniżonej zasobów kosztów takich jak grupy wsparcia i przesuwając skalę Opłata dostawców zdrowia psychicznego. Korzyść ta prowadzi również na swojej rodzinie. Skontaktować się z działem zasobów ludzkich lub zobaczyć inserty w Twojej pensji lub postów na tablicach ogłoszeniowych.

2 Jeśli takie podejście nie działa, lub chcesz spróbować czegoś innego, zawsze jest podejście ubezpieczenia. Jeśli masz ubezpieczenie, możesz zadzwonić pod numer zdrowia psychicznego na odwrocie karty ubezpieczenia. Nie musisz mieć diagnozę, ciężkim stanie lub narkotyków lub alkoholu problemu. Będą prosić o chwilę, co problem jest i jeśli jesteś w niebezpieczeństwie. Te pytania są standardowe. Upewnij się, że masz odpowiednie zezwolenia i dostawca rzeczywiście akceptuje plan ubezpieczeń. Przedstawiciele obsługi klienta można powiedzieć, jeśli masz zdrowia psychicznego korzyści z pracodawcą. Możesz być odpowiedzialna za copay, więc zawsze należy zapytać, zanim zobaczysz doradca i rozpocząć swoje sesje. Zazwyczaj można dostać do trzech skierowań i to jest do was zadzwonić i umówić spotkanie. Jeśli doradca nie jest dobrym rozwiązaniem, można zakończyć doradztwo i poprosić firmę ubezpieczeniową polecić innego terapeuty.

3 Jeśli żadna z tych metod pracy, lub chcesz spróbować czegoś prostszego można znaleźć doradcę, który akceptuje obniżoną opłatę za wypłatę gotówki. Te doradcy pojawiają się coraz bardziej jak wiele jest sfrustrowany zaległych roszczeń ubezpieczeniowych i dokumentów. Możesz zadzwonić i poprosić urząd doradcy, co stopa gotówki jest dla każdej sesji.

4 psychiczne zdrowie i kryzysowe infolinie również oferują szereg rekomendacjach i zasobów, w tym lokalnych grup wsparcia. Wielka Droga sponsoruje również wiele darmowych lub obniżonych kosztów agencji typu poradnictwo. Wiele miast mogą uzyskać dostęp do zasobów przez ten wolny wybierania 2-1-1. Sprawdź lokalny książki telefonicznej lub zadzwonić do lokalnego United Way.

5 Twój kościół jest również doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Pastorzy i księża mogą albo oferują doradztwo lub skierować do agencji, którzy robią terapii długoterminowej. To będzie skuteczna tylko jeśli są komfortowe rozmowy z proboszczem (-ów) i nie jest przeznaczona do kwestii długoterminowych. Jeśli nie jesteś pewien, zapytaj jak są zawsze gotowi do pomocy.

6 Lokalne usługi klinika społeczna może być również niski koszt lub darmową alternatywą, zwłaszcza dla kryzysu lub problemów z narkotykami i alkoholem. Sprawdź w powiecie, aby zobaczyć, jakie usługi oferują. ou można je znaleźć w książce telefonicznej lub kontaktując się z informacji i skierowania swoją infolinię jak wspomniano w punkcie 4.

7 Jeśli masz komputer można znaleźć doradcę, nawet bez wychodzenia z domu, przechodząc do żadnej z witryn odsyłających poniżej.

8 Jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze można sprawdzić w książce telefonicznej pod "doradcy małżeństw", "Psychiatrzy", "Psycholodzy" i "Zdrowie Psychiczne".

9 Jeśli potrzebujesz leków, należy skonsultować się z psychiatrą, ponieważ są one tylko profesjonaliści pozwoliły przepisać leki, chyba że pielęgniarka jest na licencji personelu. To zależy od państwa.

Wskazówki:

  • Zgodnie z prawem wszystkie specjalistów od zdrowia psychicznego i firmy ubezpieczeniowe muszą przechowywać informacje i zapytania poufne.