adcov.com

Jak znaleźć Playgroup dla dzieci z autyzmem

Jak znaleźć Playgroup dla dzieci z autyzmem


Wychowywania dziecka z autyzmem może być przerażające i często frustrujące doświadczenie. Znalezienie grupy wsparcia jest niezbędne do utrzymania swoje zdrowie psychiczne, gdy masz do czynienia z opieką dziecka. Playgroup jest doskonałym miejscem na spotkanie z rodzicami w podobnych sytuacjach i niech twój zysk dziecka potrzebne socjalizacji.

Instrukcje

1 zapytać pediatrę, czy ma informacje o innych rodziców dzieci z autyzmem lub odniesień do obsługi grup lub zabaw w swojej okolicy.

2 Badania główne organizacje krajowe autyzm dla lokalnych oddziałów. Idź na stronach internetowych Krajowego Stowarzyszenia Autyzmu (NAA) lub Autism Society of America (ASA) i szukać lokalnych połączeń. Zadzwoń do NAA (877) NAA-autyzmem lub z ASA (800) 3AUTISM.

3 Dołącz do NAA lub ASA, dzięki czemu można korzystać z wielu środków różnych organizacji. Ich lokalne rozdziały mogą być kluczem do znalezienia zabaw i grup dorosłych dyskusyjne dla Ciebie i Twojej rodziny.

4 Przejdź do strony Kyle'a Treehouse i patrzeć na ich lokalnej sekcji grupy wsparcia i forach dyskusyjnych. Możesz być w stanie znaleźć rodziców w Twojej okolicy szuka zabaw dla dzieci, poprzez deski.

5 Zadzwoń do lokalnego systemu szkolnego i poprosić o rozmowę z doradcy zawodowego lub specjalnego departamentu edukacji. Mogą wiedzieć, lokalne organizacje dla dzieci autystycznych.

6 Przejdź do międzynarodowej stronie MOMS Klubu i szukać lokalnych rozdziału. Zadzwoń prezydenta rozdział i zobaczyć, czy ona wie o wszelkich rodziców autystycznych dzieci. MOMS Klub prezydenci są przydatne zasoby dla lokalnych informacji dla rodziców.