adcov.com

Jak znaleźć optyka, który zaczyna Medicare

Medicare odbiorcy wybierając optyka, który zaczyna Medicare mogą zaoszczędzić pieniądze i uniknąć niedogodności związanych z płacenia za usługi out-of-pocket, a następnie czeka na Medicare zwrotu. Federalna Agencja Medicare, Centers for Medicare i Medicaid Services, utrzymuje wygodne narzędzie online, aby pomóc pacjentom znaleźć optyka, który akceptuje Medicare.

Instrukcje

Katalog Dostawcy Medicare

1 Aby uzyskać listę optycy w danej dziedzinie, którzy podjęcia Medicare, przejdź na oficjalnej stronie internetowej Medicare, medicare.gov.

2 W kategorii "Narzędzia Szukaj" w środku strony, kliknij przycisk "Znajdź Doctor".

3 Kliknij przycisk "Zlecenie" w środku następnego ekranu.

4 katalog zawiera dwa pola: "niebieskie. Innego pracownika służby zdrowia Directory": "Lekarzu Directory" i

Okuliści są wymienione jako lekarze, więc kliknij "Lekarzu Directory."

5 "Znajdź lekarza" Strona zawiera zestaw opcji wyszukiwania.
Kliknij na małe kółko w lewo z opcji wyszukiwania, aby wybrać wyszukiwanie w oparciu o kod pocztowy, miasto, województwo, lub nazwy okulista odległości od konkretnego miasta.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami dla wybranej metody wyszukiwania:

Wyszukiwarka Kod pocztowy. Wpisz kod pocztowy i wybrać odległość z określonego kodu pocztowego do wyszukiwania za pomocą karty rozwijanego. Kliknij przycisk "Dalej". Wyszukiwarka Miasto. Wpisz nazwę miasta w polu i wybrać stan na karcie rozwijanego. Określ odległość do wyszukiwania za pomocą karty rozwijanego i kliknij przycisk "Dalej". Wyszukiwarka państwa. Wybierz stan na karcie rozwijanego i kliknij przycisk "Dalej". Wyszukiwarka County. Wybierz stan pomocą karty rozwijanego. Kliknij "Następny krok." Wybierz hrabstwo w zakładce rozwijanego i kliknij przycisk "Dalej". Imię wyszukiwanie. Aby ustalić, czy zalecane lub w pobliżu okulista zajmuje Medicare przynajmniej dwie pierwsze litery swojego nazwiska w polu. Wybierz odpowiedni stan, a następnie kliknij przycisk "Kontynuuj".

7 W oknie "Wybierz grupę specjalne", kliknij "optometria" z zakładki rozwijanego, a następnie "Kontynuuj".

8 Medicare uczestniczących optyk rachunki Medicare bezpośrednio i nie może żądać więcej niż kwota Medicare pozwala. Nonparticipating optyków widać Medicare beneficjentów, ale może obciążyć je bezpośrednio do 115 procent dozwolone za Medicare.

Aby ograniczyć wyszukiwanie do optyków, którzy biorą Medicare, wybierz "Udział lekarzy."
Pole opcjonalne preferencji płci pozwala pacjentów do określenia płci męskiej lub żeńskiej optyków. Optyków, którzy nie złożyli informacji płci do Medicare pojawi się w obu wynikach wyszukiwania.

Kliknij, aby wybrać preferowaną płeć, lub jeśli nie ma żadnych preferencji, kliknij przycisk "Kontynuuj".

9 Kliknij nazwę, aby zobaczyć lekarza poświadczeń statusu uczestnictwa, płci, obcych języków mówionych, adres i nr telefonu praktyki i grupowe praktyki i lokalizacje nazw.

Wskazówki:

  • Wyniki mogą być filtrowane, aby wyświetlić tylko optyków mówiących konkretnych języków obcych.