adcov.com

Jak znaleźć odpowiedni welon do sukni ślubnych

Suknie ślubne welony są wisienką na torcie wesele stroju panny młodej. Choć te urządzenia nie są obowiązkowe, wielu narzeczonych wybrać nosić je do zakończenia ich szukać dzień ślubu. Jednak ważne jest, aby zdecydować, które welon wygląda najlepiej na twój styl sukni, jak dwóch powinien być zgodny z sobą. W związku z tym jeśli masz krótkie, nieformalne sukienka, szukać róż do policzków lub klatka welon. Jeśli suknię oferuje siedem stóp pociąg, należy rozważyć sobie Katedra długości welon do meczu.

Instrukcje

• Zdecydować na poprawny kolor. Wybierając kolor nieprawidłowe welon sprawi, welon lub suknia pojawiają się obskurny, więc ważne jest, aby dokładnie dopasować dwóch. Jasne białe Suknie trzeba białe zasłony, ale jakakolwiek zmiana odcieni bieli będzie wymagać diament biały welon, jak ten kolor jest bardziej miękkie niż biały. Kości Słoniowej Suknie potrzebować kości słoniowej welony z blady żółty podtekstem, a Suknie w kolorze szampana wymagają welony z podpowiedzi złota lub, w odniesieniu do odcieni ciemniejszy, brązowy.

• Wybierz styl welonu. Swój welon powinien być krótszy niż pociągiem lub hemline swojej sukni i mecz w ceremonii poziom formalności. Na przykład róż do policzków i flyaway welony są odpowiednie dla nieformalnych wesela, podczas gdy długość łokcia i palca, welony działa dobrze na formalne i pół-formalne okazje. Kaplica i katedra welony są najlepsze do oficjalnych imprez. Klatka dla ptaków veils dodać wyraźnie rocznika czuć i są odpowiednie dla większości style.

• Unikać welon hemlines, które są takie same jak poziomy z wyszczególnieniem na swój strój, jak to sprawi, że wyglądają krótszy i dać tej linii poziomej szersze spojrzenie. W związku z tym wybierz welony, które są kilka centymetrów krótszy niż talii naturalne lub te, które kształtują się poniżej talii suknia sylwetka. Dodatkowo nie wybrać suknię z ozdobami, które zaczynają prawo w talii, jak to będzie mieć taki sam skutek jak hemline.

• Wybrać pożądany ozdoby. Pamiętaj, że welon ozdoby należy uzupełniać swoje suknia, nie konkurować z nim. W związku z tym wybrać jeden element z budowy suknia, takich jak perła linkę lub haft i włączyć, że w swojej zasłonę. Uniknąć przeciążenia to z ozdób, kwiatów i kryształy w tym samym czasie, jak to będzie kraść swojej sukni grzmot.

• Pomyśl o załatwienie formalności. Nie zakupu Katedra długości welon, jeśli chcesz nosić hełm na całą noc. Jeśli jest to przypadek, wybierz dwuwarstwowy welon z warstwą wymiennych. To pozwoli Ci nosić warstwie krótszy z własnej recepcji i zapisać seksowny długi welon na tę uroczystość.