adcov.com

Jak znaleźć odchudzających lekarz w Denver, Kolorado

Jak znaleźć odchudzających lekarz w Denver, Kolorado


Każdy, kto próbował, a nie powiodła się odchudzania wie, że nie ma dwóch programów odchudzania są sobie równe. Powiedział, że nie ma dwóch lekarzy odchudzające są identyczne albo. Tak więc, znalezienie lekarza z doświadczeniem i program, który działa z ciała i stylu życia może być trudne. W Denver, Kolorado, obszarze istnieje wiele lekarzy i klinik, które specjalizują się w kontroli wagi. Oto, jak znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Instrukcje

1 zdecydować, która metoda odchudzania szukasz. Niektórzy ludzie pragną jeden-na-jeden coachingu z lekarzem. Inni mogą woleć program klinika grupowej nadzorowane przez lekarza. A dla niektórych, utrata wagi lub chirurgii lap-band może być ich najlepszym rozwiązaniem. Aby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów odchudzających w okolicy, sprawdzić lapbandrockies.com, który posiada informacje dotyczące operacji odchudzającej w Denver.

2 Zapytaj swojego lekarza o radę w Denver. Twój lekarz rodzinny jest dobrym źródłem porad na znalezienie lekarza odchudzania. Nie tylko on wie, historię medyczną oraz szczególną sytuację, ale także jako lekarz praktykujący w obszarze Denver, będzie on prawdopodobnie wiedzieć lekarzy w dziedzinie kontroli wagi. Spisać porady lekarza dla dalszych badań. Jeśli nie masz lekarza w okolicy lub brak ubezpieczenia zdrowotnego, Denver zdrowie może być w stanie zaoferować pomoc w denverhealth.org.

3 Odpowiedz z przyjaciółmi i rodziną w Denver. Centra medyczne do odchudzania nie są rzadkością w obszarze Denver. Jest prawdopodobne, że niektóre z Twoich znajomych lub rodziny mają, lub znasz kogoś, kto miał doświadczenia z lekarzem odchudzania ulicach. Rób notatki na lekarzy, których nazwiska pojawią się więcej niż raz, a także tych lekarzy z biednych zaleceń.

4 Przejrzyj lokalnych czasopism i gazet. Ponieważ programy odchudzające są popularne, lokalne czasopisma, takie jak "5280" lub "Denver Magazine" może mieć reklamy lekarzy i klinik. Reklamy daje wyobrażenie, jakie usługi ofertę lekarza i kliniki. Należy pamiętać, że każdy pasuje do Twoich potrzeb.

5 Szukaj opinii internetowych. Internet jest pełen forum Ocena lokalnych firm w obszarze Denver. Yelp.com/denver jest wielki zasób, do dzielenia się doświadczeniami z realnych lokalnych przedsiębiorstw - w tym lekarzy. Pobrać listę lekarzy zostały wykonane do tej pory i szukać Yelp dla swoich opinii. Rób notatki na komplementy i skargi można znaleźć o sobie.

6 Proszę każdego lekarza i zapytać o cenę. Upewnij się, że są one podejmowania nowych pacjentów. Czynniki te mogą ciążyć w decyzji, na których lekarz, aby spróbować. Możesz również być w stanie dowiedzieć się o cenę plany, odwiedzając Denver oparciu przewodnik kliniki odchudzania online, takich jak fatweightlossguide.com/colorado.

7 Przejdź do konsultacji. Wielu lekarzy odchudzania i kliniki oferują bezpłatne lub tanie konsultacje. Na przykład, Clinical Nutrition Center w Denver oferuje bezpłatne konsultacje w leczeniu utraty wagi. Konsultacje planu z jednym do trzech wybranych lekarzy. Zapoznanie się z lekarzem i jej metoda może być dokładnie to, czego potrzebujesz, aby dokonać ostatecznej decyzji.

Wskazówki

  • Szukaj na forum odchudzających lub grup wsparcia w Denver. Uczestniczyć w posiedzeniu lub przeglądania forum internetowe może dać Ci kilka pomysłów na zasoby odchudzających w okolicy.
  • Unikać kliniki odchudzania, które nie mają się nadzorującego lekarza.