adcov.com

Jak znaleźć najlepsze darmowe diety plany, aby schudnąć

W czasach, gdy każdy stara się wyciąć nadmiar wydatków w celu zaoszczędzenia pieniędzy, wiele osób znaleźć się wprowadzenie potrzeby żywieniowe na bok. Istnieje wiele dostępnych diet, które nie wymagają uiszczenia opłaty członkowskiej lub kupić ich etykiety żywności. Plany diet, które są ciekawe w tym artykule nie są fad diety lub "schudnąć szybko" systemy. Poprzez jedzenie prawo żywności i nauczania sobie mieć kontrolę porcji na każdy posiłek, będzie sukces z każdej diety wybrać.

Instrukcje

Jak znaleźć najlepszą dietą darmowe plany, aby schudnąć

1 Postępuj zgodnie z wytycznymi. Korzystanie z wytycznymi Food Pyramid opracowane przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, będzie można zjeść dobrze zaokrąglone posiłki codziennie. Musisz śledzić codzienne kalorii, tak aby nie przekraczać zalecanych ilości.

2 Tworzenie menu. Opracować własny plan diety poprzez liczenie kalorii z pożywienia, które już masz w swojej kuchni. Korzystanie z kalendarza i notatnika, tworzenie menu w oparciu o odżywcze, które będą potrzebne, aby osiągnąć utratę wagi. Aby dowiedzieć się ilość kalorii, które należy mieć na co dzień, pomnożyć aktualnej masy ciała o 15, a następnie odjąć 500 od tej liczby. W notebooku, dziennik wszystkiego, co jesz każdego dnia, jak również wszelkich ćwiczeń, które możesz zrobić. Poprzez rejestrowanie codziennych nawyków żywieniowych i ćwiczeń, można łatwo zobaczyć, co trzeba dodać lub zabrać z dnia.

3 Dołącz bezpłatną witrynę online, diety. Miejsca takie jak The schudnąć diety i Iskra ofercie potrawy narzędzi dietetyków. Upraszcza schudnąć diety utrata masy ciała na trzy fazy: uczyć się, aby schudnąć, stwórz plan odchudzania diety i nauczyć się utrzymać wagę off. W pierwszej fazie programu, strona pomaga zrozumieć znaczenie liczenia kalorii. Spark Dieta oferuje śledzenie masy ciała i pomiarów, wstępnie zaplanowane menu żywności i procedury wykonywania, a także ciekawe informacje, które mają wpływ na świat zdrowia, diety i żywienia. Spark Dieta organizuje również wykresy według informacji można umieścić na swoim koncie. Można korzystać z wykresów, aby lepiej śledzić swoje postępy. Inną opcją jest Livestrong.com gdzie można śledzić kalorii, nagrać swoje postępy i interakcji z podobnie myślących społeczności.

Wskazówki

  • Każdy plan diety należy dołączyć co najmniej 20 minut ćwiczeń każdego dnia.
  • Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety specjalistycznej procedury.