adcov.com

Jak znaleźć Masło sojowe

Dla osób, które są uczulone na tradycyjne masło orzechowe, masło sojowe może być świetnym rozwiązaniem dla korzystających pyszne kremowości masła orzechowego, bez negatywnych skutków ubocznych. Masło orzechowe i soi jest nabiał darmo. Masło sojowe, ponieważ nie znaleziono w większości tradycyjnych sklepów spożywczych, może to być trudne do znalezienia, jeśli nie wiesz, gdzie szukać.

Instrukcje

1 Odwiedź lokalnego zdrowia lub organicznego supermarket. Specjalistyczne sklepy spożywcze mają tendencję do przenoszenia produktów, które sklepy spożywcze głównego nurtu nie Seryjna. Zdrowie i sklepy organiczne zazwyczaj mają dobry wybór żywności dla osób z alergią.

2 Zakup masło sojowe w Internecie. Soynutbutter.com i Amazon.com zarówno oferują szerokie możliwości wyboru.

3 Dodać własne masło sojowe. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz znaleźć masło sojowe w lokalnych sklepach zdrowia lub nie chcesz zamówić go w Internecie, po prostu stworzyć własną.

Pyszne i szybkie masło sojowe przepis można znaleźć na stronie: http://iskra.tripod.com/nomilk/sbutter.htm. Wszystko czego potrzebujesz to mleko sojowe, procesor żywności, olej i sok z cytryny. Umieścić mleko sojowe w maszynce, a następnie wlać olej i wymieszać. Kiedy mieszanina zacznie twardnieć, dodać sok z cytryny.