adcov.com

Jak znaleźć lokalne Lekarze

Pacjenci mają wiele możliwości przy wyborze lekarza. Według CNN Zdrowia, większość ludzi używane do znalezienia lekarzy poprzez word-of-mouth. Być może Znajomy polecił jej lekarz, który okazał się być idealnie pasuje do Ciebie. Oprócz word-of-mouth, istnieje wiele środków dostępnych na umieszczenie dobrego lekarza. Organizacje zawodowe, opinie na forum i ubezpieczyciele zapewniają wiele zasobów na znalezienie odpowiedniego lekarza.

Instrukcje

1 Kontakt z American Medical Association (AMA), która ma bazę danych lekarzy (patrz źródła). Wymienia lekarza poświadczenia, edukacja i szkolenia. Możesz uściślić wyszukiwanie na podstawie lokalizacji geograficznej. Korzystanie z narzędzia wyszukiwania jest bezpłatne.

2 Sprawdź w American Board of Medical Specialties (ABM). Jeśli szukasz specjalisty, ABMS może pomóc znaleźć lekarza w Twojej okolicy. Podczas przeglądu lekarzy, można dowiedzieć się o stopniach lekarz zarobionych i uzyskać informacje kontaktowe.

3. Skontaktuj się z dostawcą ubezpieczeń medycznych. Będzie miał bazę danych lekarzy na swojej stronie internetowej. To również pomoże znaleźć lekarzy, którzy są objęte planu zdrowotnego. Większość planów zdrowia pozwala na wyszukiwanie według kodu pocztowego i specjalności.

4 Zapoznaj się z baz danych konsumentów na znalezienie lekarzy, takich jak stopnie Zdrowia (patrz źródła). Firmy te pozwalają szukać lokalnych lekarzy. Możesz również sprawdzić, wykształcenie, doświadczenie i opinie pacjentów. Niektóre bazy danych konsumenckich pobiera opłaty. Na przykład, stopnie Zdrowie pobiera 12,95 dolarów za pierwsze poszukiwaniu lekarza i 9,95 dolarów za każdy dodatkowy wyszukiwania (od 2010).

Wskazówki:

  • Znalezienie odpowiedniego lekarza, może być wyzwaniem. Jeśli lekarz nie zdecydujesz jest dobrym rozwiązaniem, nie wahaj się zacząć od nowa. Często wybranie lekarz jest metodą prób i błędów.
  • Po znalezieniu potencjalnego lekarza, można dowiedzieć się więcej z państwowej komisji lekarskiej. Organizacja ta śledzi szkolenia lekarza, certyfikacji i wszelkich postępowań dyscyplinarnych lub sądowych niezgodnie z etyką zawodową.