adcov.com

Jak znaleźć lekarza na ból miednicy

Bóle podbrzusza może być oznaką poważnego schorzenia. Wynika to głównie z szerokiej gamy różnych narządów znajduje się w obszarze miednicy. Dla mężczyzn, co wiąże się z jelit i pęcherza, załącznik. Dla kobiet, obejmuje jelit, dodatek, pęcherza, jajników i macicy. Jeśli wystąpi przedłużone ból w obrębie miednicy, należy skonsultować się z lekarzem. Na szczęście, istnieje wiele możliwości na znalezienie lekarza w leczeniu bólu w obrębie miednicy.

Instrukcje

1 Zapytaj podstawowej opieki zdrowotnej o skierowanie do lekarza, który specjalizuje się w leczeniu typu ból miednicy, gdy występują. Zapewnienie pełnego ujawnienia o objawy, więc lekarz może dostarczyć możliwie najlepsze skierowania.

2 Kontakt szpital w swojej okolicy, jeśli lekarz nie jest w stanie zapewnić Państwu skierowania. Szpitale mają zazwyczaj długą listę lekarzy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i może dać ci skierowanie jakości dla lekarza, który specjalizuje się w bólu miednicy. Ze względu na organów zaangażowanych w bólu miednicy, ludzie mogą zobaczyć urologów, podczas gdy kobiety zazwyczaj zobaczyć ginekologów. Mężczyźni na ogół odczuwają ból w obrębie miednicy w wyniku problemów z pęcherzem, natomiast kobiety zazwyczaj doświadczają takiego bólu w wyniku problemów ginekologicznych.

3 Szukaj online dla lekarza w celu leczenia bólu w obrębie miednicy. WebMD ma lekarza wyszukiwarki (patrz Zasoby), który zawiera listę różnych lekarzy i swoje dane kontaktowe.

4 Zapytaj zaufanych przyjaciół i rodzinę o skierowanie do lekarzy, że nie widziałem na ból w obrębie miednicy. Jeśli to możliwe, skierowanie od znajomego lub członka rodziny może być idealne. Przyjaciel lub członek rodziny będzie miał osobiste doświadczenie ze specjalistą i może dostarczyć informacji na temat osobowości i leczenia podejścia lekarza.