adcov.com

Jak znaleźć kompatybilnego Weight Watchers Spotkanie w Twojej okolicy

Jak znaleźć kompatybilnego Weight Watchers Spotkanie w Twojej okolicy

Utrata wagi może być jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakie kiedykolwiek do czynienia; ale nie musisz to zrobić sam. Weight Watchers nie tylko zapewnia zdrowej diety, ale oferuje wsparcie odchudzania poprzez spotkania grupowe z rówieśnikami.

Znalezienie odpowiedniego spotkania Weight Watchers jest podstawą sukcesu. Co sprawia, że ​​udane spotkanie? Umiejętne połączenie dogodnej lokalizacji, zgodnej lidera i zdrowego wsparcia z rówieśnikami oferuje najwięcej szans na sukces odchudzania. Oto jak znaleźć najbardziej zgodną spotkanie WW blisko Ciebie:

Instrukcje

1 WYGODNE MIEJSCE-Znalezienie się na spotkanie w pobliżu domu lub w miejscu pracy sprawia, że jest bardziej prawdopodobne, że będzie uczestniczyć w posiedzeniach na bieżąco. Możesz znaleźć się spotkanie blisko Ciebie, przechodząc do witryny Weight Watchers (patrz punkt zasobów na dole strony) i wykrawania w kod pocztowy miejsca, w którym chcesz, aby znaleźć się na spotkanie.

2 PRAWO LEADER-prawo liderem dla Ciebie zależy od typu osobowości. Na swoim pierwszym posiedzeniu, po cichu ocenić lidera. Są dwaj z was dobre dopasowanie? Czy ona oferować zachęty, jak również trochę czasu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania?

3 PRAWY RÓWIEŚNICY-Znalezienie właściwych rówieśników może być równie ważne, jak znalezienie odpowiedniego lidera. Swoich rówieśników powinno być źródłem zachęty i motywacji. Ważne jest, aby znaleźć co najmniej kilka elementów, które mogą odnosić się do. Można również zwrócić się do dobrego przyjaciela do dołączenia Weight Watchers z tobą. Dwaj z was może zaoferować sobie nawzajem mnóstwo zachęty, jak również sobie nawzajem na drodze pomiędzy spotkaniami.

4 schudnąć PRACY-Sprawdź u administratora lub kadrowego o rozpoczęciu spotkania WW w swoim miejscu pracy. Nie będzie miał pretekst do przegapić spotkania podczas spotkania przychodzą do Ciebie! Zapytaj Weight Watchers, jak wielu członków są wymagane, aby rozpocząć grupę w miejscu pracy.

5 Znajdź Online Support Group-Weight Watchers oferuje pomoc online dla tych, którzy nie mogą znaleźć miejsce w ich pobliżu lub dla tych, którzy potrzebują trochę dodatkowego wsparcia w okresie między posiedzeniami. Istnieje kilka wspaniałych społeczności WW tam, oferujących przepisy kulinarne, porady i wsparcie. Jeśli uważasz, że w Internecie Weight Watchers grupa wsparcia jest dla Ciebie, sprawdź zamieszczonej na dole strony, aby rozpocząć.

Wskazówki

  • Weight Watchers twierdzi, że ci, którzy uczestniczą w posiedzeniach w połączeniu z pomocą ich programu online eTools tracą znacznie na wadze więcej niż tylko tych spotkaniach uczestniczy.
  • Pamiętaj, że niektóre firmy i plany ubezpieczeniowe oferują pełny lub częściowy zwrot opłat członkowskich do WW.
  • Weight Watchers pozwala uczestniczyć swoje pierwsze spotkanie bezpłatny, bez obowiązku, w większości obszarów. Darmowe spotkanie nie obejmują materiałów programowych, jeśli zdecydujesz się dołączyć.
  • Wybierz swoje spotkania Weight Watchers mądrze. Oni działają tylko, jeśli ich udział.
  • Nie rezygnuj WW tylko dlatego, że nie znalazłem odpowiedniego spotkanie dla Ciebie. Masz prawo, aby przejść do innej grupy w dowolnym momencie.