adcov.com

Jak znaleźć Doradztwo poaborcyjną

Jak znaleźć Doradztwo poaborcyjną


Po aborcji, kobiety różnie reagują. Dla niektórych, jest poczucie ulgi, uczucie, że nie mogą pod opieką dziecko i że zrobili tylko decyzję, co mogli. Dla innych jest to okres korekty, gdy cierpią z powodu uczucia straty, żalu i poczucia winy. Poradnictwo po aborcji oferuje im nadzieję i wsparcie dla ich przyszłości oraz w kontaktach z ich emocjonalnego bólu.

Instrukcje

1 Zadzwoń do terapeuty. Jeśli pieniądze nie są celem, wielu psychologów do dyskryminacji kobiet na stres post-aborcyjnego.

2 Skontaktuj się z lokalnym organizacji zdrowia psychicznego i zapytać o obniżonej kosztów aborcji doradztwa lub grup w swojej okolicy.

3 Szukajcie doradztwo z grupy pro-life. Chociaż ich pre-aborcja doradztwo silnie presja kobieta do ponownego rozpatrzenia, po aborcji oferują nie przesądzoną usługi doradcze dla kobiet. Pomagają kobietom pracować przez ich smutek i odnaleźć spokój z ich decyzji. Jednak najbardziej pro-life doradztwo jest religią opartą.

4 Surf dla doradztwa online. W nowoczesnej erze internetu, ludzie wszystkich rodzajów przekonują innych o podobnych potrzebach. Jednym z takich strona jest 4exhale.org która daje szansę kobietom, aby porozmawiać o ich doświadczenia i ich uczuć. Oferują one również bezpłatny numer, gdzie kobiety mogą kontaktować się z doradcą osobiście. Nie są one związane z żadną grupy politycznej lub religijnej. Aby osiągnąć wydech, zadzwoń (800) 439-4253.

5 Zastanów się mówić do innych kobiet, które miały aborcję. Mimo, że aborcja jest legalna, wiele kobiet nadal ukryć fakt, że mieli jeden. Przemawiając do innych kobiet, które się przy tej samej ulicy może pomóc czuć się mniej samotnie.