adcov.com

Jak znaleźć Doradztwo aborcyjną

Jak znaleźć Doradztwo aborcyjną


Pierwsze poradnictwo przed i po aborcji jest ważnym krokiem w procesie gojenia. Wybór aborcji jest jednym ze sposobów radzenia sobie z nieplanowanej ciąży, ale wychodzi z aborcji wymaga czasu i wsparcia. Wiedząc, co jest zaangażowany wcześniej i zrozumienie swoich uczuć potem jest częścią procesu aborcji.

Instrukcje

1 zasięgnąć porady znajomych lub członków rodziny, którzy korzystali z usług aborcja doradczych. Mimo, że jest to trudna rzecz mówić o większości kobiet, uzyskanie porady od kogoś, kto był przez to pomoże.

2 Możesz uzyskać porady od aborcji zarówno pro-choice i perspektywy pro-life, odwiedzając Planned Parenthood i ośrodków wsparcia ciąży kryzysowej przed podjęciem ostatecznej decyzji.

3 Dyskusja do ministra, księdza lub rabina o swoich decyzji o aborcji. Twoje przekonania religijne i światopogląd może mieć wpływ na decyzję.

4 Poszukaj terapeuty, który zajmuje się w post-aborcyjnego doradztwa. Ci ludzie są wyszkoleni eksperci i pomóc poprzez emocjonalnej traumy mogą wystąpić po aborcji.

5 Dołącz do grupy wsparcia kobiet, które miały aborcję. Twój terapeuta lub centrum pomocy dla kobiet będzie miał informacje o grupach w Twojej okolicy.

6 Znajdź przyjaciela można porozmawiać o swojej decyzji. Najbliżsi przyjaciele chcą, co jest najlepsze dla Ciebie i są w stanie słuchać w nonjudgmental sposób. Utrzymywanie bliskich przyjaciół wokół siebie w tym czasie jest bardzo ważne.

7 Bądź gotów, aby pomóc innym, którzy mieli podobne doświadczenia. Często najlepszym terapia jest pomoc możemy dać komuś, kto ma do czynienia z tym trudnym decyzji.

Wskazówki:

  • Każdy, kto miał do aborcji lub myśli o konieczności należy zasięgnąć porady. W po efekty tej decyzji na temat zdrowia psychicznego może być trudne bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję. Znalezienie wsparcia jest najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z tym, co przechodzisz.