adcov.com

Jak znaleźć Affordable Rabat Dental Health Plans

Jest to jeden z najbardziej popularnych wniosków zdrowotnych proponowanych przez pracodawców, ale w trudnych czasach, dentystycznych ubezpieczenia jest jednym z pierwszych rzeczy, aby przejść. Jak z tych planów są cięte, dentystycznych plany zniżki są coraz bardziej atrakcyjne. W przeciwieństwie do ubezpieczenia, plany te nie mają wyłączenia dla wcześniej istniejących warunków i nie ma okresu oczekiwania jak w większości ubezpieczeń. Plany te mogą różnić się drastycznie, ale kluczem jest, aby zrozumieć Twoje potrzeby, zanim zaczniesz szukać, aby nie przepłacać za planem naprawdę nie można używać. Po tym wszystkim, jak niedrogi to "tanie" plan, jeśli nie obejmuje procedur usta potrzebuje?

Instrukcje

Jak znaleźć Affordable Rabat Dental Health Plans

1 Start z opieki profilaktycznej. Po problemy "awaryjne" są stałe, musisz bieżącej konserwacji, aby zapewnić, że nie skończy się kosztownych koron i kanałów korzeniowych ponownie. Niektóre, ale nie wszystkie z tych planów podnieść całkowitą kartę do czyszczenia i innych zabiegów profilaktycznych. Plan, który nie oferuje to dobra okazja, ponieważ co sześć miesięcy, Amerykanie zwykle spadek co najmniej 100 dolarów na czyszczenia sam.

2 Ocenić dużych procedur, których potrzebujesz. Po prewencyjnej załatwić, trzeba powrócić do dentysty lub uzyskać rentgenowskie, aby zobaczyć, jakie prace należy zrobić. Kiedy wiesz, że to, że będziesz w stanie wybrać plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom (i, w ten sposób znajdziesz plan najbardziej opłacalne). Dlaczego się droższe planu, jeśli nie trzeba kanałów korzeniowych i dlaczego się plan, który obejmuje tylko niewielki procent głównego postępowania, jeśli usta potrzebuje dużo pracy?

3 Ocenić pakietu usług. Jeśli masz kontakty, wiele recept czy aparaty słuchowe, plan, który oferuje oszczędności na innych potrzeb zdrowotnych ma sens. Tylko pamiętaj, aby ocenić, jak wiele oszczędności Plan oferuje w każdym obszarze. Zazwyczaj te plany oferują od 10 do 60 procent zniżki dla zabiegów stomatologicznych, ale może różnić się dla wzroku, słuchu, chiropraktyka czy ofiary narkotyków.

4 Przeczytaj listę ofert ostrożnie. Zazwyczaj można porównywać plany siebie. Większość z nich oferuje listę usług, które są dyskontowane i typowych kosztów tych procedur z tych zniżek. Zdarza się, że plany różnią się dość znacznie. Na przykład, kanałowe z planem może kosztować 200 dolarów więcej niż plan B. Wiele zależy od postrzeganej wartości. Twoje postrzeganie planu z kanału korzeniowego 300 dolarów będzie znacznie wyższa oczywiście, jeśli potrzebujesz wielu kanałów korzeniowych niż z kanału korzeniowego 500 dolarów.

5 Poszukaj promosy wstępne. Nie pozwól, odgrywają wybitną rolę w podjęciu tej decyzji, ale niektóre promo można zaoszczędzić więcej niż 100 dolarów (w zależności od kosztów realizacji planu). Wiele planów zaoferowania, na przykład, trzy miesiące opłat odstąpić tylko do łączenia.

6 Poznaj swoje lekarzy. Dentyści zgodziły się na współpracę na planie oferować usługi po obniżonych cenach. Nie można ustalić cenę na dobry dentysta i jednym można zaufać, więc upewnij się, że czynnik lekarzy członkowskie do ogólnej oceny wartości planu.