adcov.com

Jak zmniejszyć Water Weight Gain

Jak zmniejszyć Water Weight Gain


I zespół warunków, takich jak wysokie ciśnienie krwi, choroby wątroby, zastoinowej niewydolności serca, zespołowi napięcia przedmiesiączkowego mogą spowodować zatrzymanie wody. Przyrost masy wody jest zazwyczaj chwilowy problem, ale może poczuć się jak duże, niewygodne i nieatrakcyjne.

Jeśli problem jest przewlekła, lekarz może przepisać leki moczopędne, które zwiększą oddawanie moczu, aby pozbyć się nadmiaru wody. Jednak dla przeciętnego człowieka z masy wody, istnieją naturalne strategie można użyć, aby osiągnąć ten sam efekt.

Instrukcje

1 Gotowanie osiem lub więcej szklanek wody dziennie. Jeśli twoje ciało staje się odwodniona, to zachować jak najwięcej płynu, jak to możliwe, aby utrzymać funkcjonowanie organizmu. Dostarczyć organizmowi stały przepływ wody, aby utrzymać poziom płynów zrównoważone.

2 Jedz świeże owoce i warzywa codziennie, szczególnie tych o wysokiej zawartości wody.

3 unikać soli, która jest głównym sprawcą zatrzymywania wody.

4 Zmniejsz spożycie kofeiny i alkoholu.

5 Take ziołowych suplementów, takich jak mniszek lekarski, pietruszka, kukurydza jedwabiu, głóg, imbir lub jałowca. Są to naturalne środki moczopędne, które pomogą Ci mocz częściej, aby wyeliminować nadmiar wody. Zwrócić się do lekarza przed podjęciem jakichkolwiek suplementów, jeśli masz jakiekolwiek warunki lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, które mogą wchodzić w interakcje z ziołami i powodować problemy.

Wskazówki

  • Regularna aktywność fizyczna może również pomóc, zwłaszcza do zatrzymywania wody spowodowanego przez zespół napięcia przedmiesiączkowego.