adcov.com

Jak zmniejszyć Tinnitus

Według głowy i szyi Center, około 36 milionów Amerykanów cierpi na szumy uszne, które jest stanem, który powoduje dzwonienie lub szum w uszach. Przyczyny szumu w uszach to alergie, problemy z krążeniem, choroby tarczycy, cukrzyca i urazy fizyczne. Dla większości ludzi, szum w uszach to tylko kłopot i rozrywką, ale na około 7 milionów Amerykanów, stan jest bardzo poważny i wyniszczające. Stosowany jest wiele metod w celu zmniejszenia objawów szumu w uszach.

Instrukcje

1 Wear earwear ochronną przy ekspozycji na hałas głośne, co może nasilić objawy szum w uszach.

2 Wprowadź zmiany w diecie, aby pomóc w zarządzaniu objawy szum w uszach. Określonych środków spożywczych, napojów i suplementów może mieć pozytywny lub negatywny wpływ na stan. Prowadzić dziennik żywności na kilka tygodni, aby pomóc kontrolować objawy szum w uszach i czy można dokonywać żadnych połączeń do swojej diety. Eksperci również poinformować pacjentów, aby uniknąć nadmiaru soli i kofeiny.

3 Zmniejszenie stresu i upewnij się, aby uzyskać dużo odpoczynku. Objawy tinnitus są znane być zaostrzone przez stres, niepokój i zmęczenie.

4 Należy rozważyć użycie tak zwanego urządzenia maskującego. Urządzenie wytwarza "maskowania" dźwięk swooshing pomóc zatuszować dzwonienie lub szum w uszach. Urządzeń maskowania rzeczywistości nie pomoże zmniejszyć objawy, ale może stanowić pomoc dla niektórych pacjentów.

5 Porozmawiaj z lekarzem na temat leków na receptę. Według głowy i szyi Center, leki na receptę nie są szeroko stosowane w leczeniu szumu w uszach, ale warto omówić z lekarzem, jeśli inne metody nie pomagają zmniejszyć objawy.