adcov.com

Jak zmniejszyć stan zapalny w chorobie Leśniowskiego-Crohna

Choroba Crohna jest chronicznym zaburzeniem układu pokarmowego lub przewodu pokarmowego (GI), które powodują stan zapalny. Każdy obszar przewodu pokarmowego, z jamy ustnej do odbytu, może mieć wpływ na chorobę Crohna. Jednakże powierzchnia atakowane najczęściej jest w jelicie cienkim. W chorobie Crohn'a, immunologicznego pomyłek przewodu pokarmowego pacjenta, bakterii i innych materiałów w jelicie dla substancji obcych. W odpowiedzi układu odpornościowego reaguje atakuje jelito, powodując stan zapalny i ból. Przewlekłe zapalenie jelita doprowadzi do uszkodzenia i owrzodzenia jelita grubego.

Chociaż nie ma lekarstwa na chorobę Leśniowskiego-Crohna, są leki i naturalnych środków, aby zmniejszyć stan zapalny i złagodzić objawy.

Wiele badań przeprowadzono w ciągu ostatnich kilku lat, które koncentrują się na roli kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe i choroby Leśniowskiego-Crohna. Omega-3 kwasy tłuszczowe w badaniach klinicznych wykazały korelację pomiędzy chorobą zapalną jelit i zmniejszenie remisji u pacjentów z chorobą.

Instrukcje

Opcje leczenia

1 Rozważ zakup omega-3 kapsułki oleju z ryb w swojej aptece lub spożywczym.

2 Zapoznaj się z omega-3 kapsułki oleju z ryb dwa razy dziennie, po posiłku. Zalecane dawkowanie może się zmieniać, w zależności od potrzeb zdrowotnych.

3 wizyty u lekarza na receptę, aby zmniejszyć stan zapalny, jeśli wolisz opcję leczenia. Lekarz prowadzący może zdecydować o każdym z kilku Leki przeciwbiegunkowe, takie jak difenoksylat, które łagodzą skurcze i biegunkę, i leki przeciwzapalne, takie jak sulfasalazyna, który zmniejsza zapalenie. Do stosowania przepisanych leków, wykonaj zalecaną dawkę twojego lekarza.

Wskazówki

  • Olej z ryb jest również, aby zapewnić korzyści dla zdrowia mózgu, układu krążenia i ogólnego samopoczucia. Można je również stosować w celu leczenia objawów zapalenia stawów, stanu, który ma wpływ na pacjentów z chorobą Wiele Crohna.
  • Lekarz może podejrzewać chorobę Crohna, jeśli występują powtarzające się skurcze lub bóle brzucha i biegunka, szczególnie jeśli masz w rodzinie choroby Leśniowskiego-Crohna. Inne objawy mojej obejmują zapalenie stawów, oczu i skóry lub guzek w dolnej części brzucha, zwykle występujące po prawej stronie.
  • Chociaż pozytywny związek między chorobą i oleju rybnego Crohna została wykonana, potrzebne są dalsze badania, aby zapewnić wyraźny dowód korzyści z oleju z ryb w pomaganie i leczenia choroby Leśniowskiego-Crohna.