adcov.com

Jak zmniejszyć stan zapalny na zapalenie ucha

Zapalenie ucha, znane również jako zapalenie ucha środkowego, jest zwykle połączona z infekcji gardła lub Eustachiusza rury. Zapalenie może być również wywołane przez zimno lub ból gardła. Szpital Lucile Packard dzieci w Stanford donosi, że podczas zapalenia mogą wystąpić u dorosłych, ponad 80 procent dzieci ma zapalenie ucha, zanim dotrą do lat trzech. To jest bardziej powszechne u dzieci, ponieważ ich układ odpornościowy nie są w pełni rozwinięte. Zapalenie ucha jest często związane z bolesność, przekrwienie i bezproblemowego rozprawie. Bez względu na to, kto dostaje zapalenie ucha, istnieją sposoby łagodzenia stanu.

Instrukcje

1 Zobacz lekarza dla antybiotyków. Upewnij się, żeby wziąć antybiotyki, dopóki nie zostaną całkowicie zniknęły.

2 Zrób łagodne przeciwbólowe, takie jak ibuprofen. Kiedy zapalenie ucha, ból może być niewygodne.

3 Użyj zmniejszający przekrwienie krople do nosa. Krople mogą pomóc trąbki Eustachiusza do drenażu, zmniejszenia presji i ból w uchu środkowym.

4 Rozważ rurki umieszczone w błonie bębenkowej, jeżeli zapalenie zdarza się wielokrotnie. Rury pomóc drenażu ucha środkowego.

5 Masz swoje węzły chłonne w podniebieniu badanego. Jeśli są zainfekowane usunięcie węzłów chłonnych może zmniejszyć zapalenie ucha.

Wskazówki

  • Nieleczone zapalenie ucha może prowadzić do utraty słuchu.