adcov.com

Jak zmniejszyć stan zapalny, który powoduje Hip kaletki

Hip zapalenie kaletki jest spowodowany tym, bursa biodra zostaje zapalny. Warunek ten nie jest zwykle zakaźne, ale może stać. Bursa jest worek wypełniony płynem, który zmniejsza tarcie pomiędzy tkankami organizmu. Bursae może stać się stan zapalny z powodu kontuzji lub szczepu na otaczających tkanek. Opieka medyczna dla skrajnego zapalenia jest spuścić płyn za pomocą igły i strzykawki, a następnie wysłać płyn do laboratorium w celu dalszego zbadania nieprawidłowości i infekcji. W przypadku infekcji, antybiotyki podaje się wraz z lekami przeciwzapalnymi, takimi jak kortyzon. Wielu lekarzy zaleca odpoczynek i zimne okłady w celu zmniejszenia stanu zapalnego.

Instrukcje

Zimny ​​kompres

1 Włóż kostki lodu do worka ziplock.

2 Połóż się na boku z zapaleniem stawu biodrowego na górze.

3 Zawiń torebkę w miękkiej, cienkiej tkaniny.

4 miejsce na biodra w miejscu zapalenia.

5 Aplikuj na 15 do 30 minut, a następnie podjąć kompres się przez 15 do 30 minut. Na przykład, jeśli stosowana jest kompres zimno przez 15 minut, po czym powinny być usunięte przez 15 minut. Mecz na czasie z czasu wolnego. Powtarzać

Wskazówki:

  • Inną rzeczą, która może pomóc w zapaleniu jest właściwe obuwie. Można tego uniknąć urazów i niepotrzebnego naprężenia w stawach, łagodzenia stanu zapalnego. Ćwiczenia fizyczne i utrata wagi również pomóc zmniejszyć stres spowodowany do torebek. Rozciąganie właściwie dwa razy dziennie jest korzystne dla utrzymania tkanki zwinny i elastyczny, umożliwiając im podjąć więcej stresu i zmniejszenie stanu zapalnego.