adcov.com

Jak zmniejszyć ryzyko dziecka zachłyśnięcia na Zabawki

Jak zmniejszyć ryzyko dziecka zachłyśnięcia na Zabawki


Dzieci aktywnie poznanie ich środowiska przez cały czas. Jeden sposób dzieci uczą się nowych obiektów jest przez umieszczanie elementów w ich ustach, co może prowadzić do uduszenia. Można zmniejszyć ryzyko zachorowania dziecka zadławienia na zabawki, wykonując kilka prostych środków ostrożności.

Instrukcje

Jak zmniejszyć ryzyko zadławienia dziecka na zabawki

1 Wybierz odpowiednie do wieku zabawki dla Twojego dziecka.

2 Przypomnij dziadków, ciotki i wujków i starszych dzieci o niemowląt zagrożenia uduszenia.

3 Przypomnij starsze dzieci odłożyć swoje zabawki w miejscach, w których dziecko nie może dostać się do nich.

Inwestowanie w dzieci 4 odporne wanny lub blokowania pola zabawki zabawki dla starszych dzieci, które mogłyby stanowić zagrożenie zadławienia dla dziecka.

5 Sprawdź, zabawki, zanim pozwoli dziecku sobie z nimi radzić. Poszukaj naszyte oczu lub nosa, które mogą przyjść jednorodzinnych, małych części, odrębnych lub dodatkowych elementów, pull-Liny i wszelkich obszarów, które mogą być łatwo uszkodzony.

6 Stow lub wyrzucać opakowań zabawek, które mogą spowodować zadławienie w sobie.

7 Nadzór dziecka, a ona gra, zwłaszcza w nowych lub nieznanych zabawek.

8 Trzymaj dziecko siedzi w pozycji pionowej podczas gry z zabawkami.

9 Sprzedam rurę ssania "," mały, tani, otwartą plastikową rurkę zbliżonych wielkości dróg oddechowych dziecka, lub wyznaczyć pustą rolkę papieru toaletowego jako tester małej części.

10 miejsce wszelkie podejrzane elementy do swojej rury ssania lub rolki papieru toaletowego, aby zmniejszyć ryzyko zadławienia niemowląt.

Wskazówki:

  • Wiele zabawek są pakowane z sugestiami, na których w wieku zabawka jest rozwiązanie.
  • Przechowywać z dala od niemowląt Piaskownice.
  • Podczas gry na zewnątrz, rozłożyć koc i utrzymać dziecko na nim. Alternatywnie, nosić kojec z tobą i nie pozwalają dziecku grać w środku.
  • Jeśli nie możesz znaleźć tester do małych porcji, należy użyć rolki papieru toaletowego na celu zbliżenie dróg oddechowych dziecka.
  • Nie pozwól, aby starsze dzieci dzielić zabawkami z dzieckiem, jak małe kawałki, które stanowią niewielkie zagrożenie dla starszych dzieci może stanowić poważne zagrożenie dla niemowląt.
  • Mimo że zabawki są testowane, aby zobaczyć, czy stanowią one zagrożenie udławieniem takie testy nie są ściśle lub równomiernie regulowane. Sprawdź wszystkie zabawki się przed podaniem ich dziecku.
  • Utrzymuj rurę ssania poza zasięgiem dziecka, ale w miejscu, obok zabawek Twojego dziecka, który jest łatwo dostępny dla Ciebie.
  • Nigdy nie podawaj niemowlęciu każdy rodzaj balonu.
  • Nigdy nie należy pozostawiać bez opieki dziecko do zabawy, nawet na chwilę.