adcov.com

Jak zmniejszyć rozstępów w czasie ciąży

Wiele kobiet doświadcza rozstępów w czasie ciąży. Te znikną w czasie i zamieni się lekko przezroczyste linii. Wykonaj następujące kroki, aby je zminimalizować.

Instrukcje

1 Spróbuj użyć zalecanych balsamy i kremy. Istnieje kilka kremów over-the-counter rozstępów, które pomagają w redukcji rozstępy.

2 Upewnij się, że jeść zdrowo i utrzymać wagę. Kobiety, które mają tendencję do uzyskania zbyt dużej wagi uzyskać długie rozstępy na brzuchu, udach i pośladków.

3 Wyjdź i wykonywać! Gdy jesteś w ciąży, to jest dobry pomysł, aby iść pieszo, spróbuj pływanie lub angażować się w innych lekkich ćwiczeń. Działania te pomogą Ci utrzymać wagę i uniknąć ogromne rozstępy.

4 Użyj ochrony przeciwsłonecznej podczas dzisiejszych czasach miejscu kremu w czasie nocy, aby uniknąć dodatkowych uszkodzeń skóry.

5 Masaż naturalne oleje, takie jak olej jojoba, witaminy E i kiełków pszenicy na blizny, które już miały miejsce. To może zwiększyć krążenie krwi, pomaga leczyć naskórek i zmniejszyć rozstępy.

Pij dużo płynów, 6 i jeść różnorodne pokarmy, które są bogate w witaminy E, witaminy C, krzemionki i cynku.

7 Weź witaminy dla zdrowego układu odpornościowego. Suplementy witaminowe są również korzystne dla skóry i jej elastyczność.