adcov.com

Jak zmniejszyć Retencja wody w tkankach i pęcherza

Zatrzymanie wody w tkankach pęcherza moczowego i pęcherza może spowodować presję, obrzęk i zwiększenie masy ciała. Jednakże, istnieją pewne techniki, aby pomóc zmniejszyć zatrzymywanie płynu. Dieta pozostałych wyborów dotyczących stylu życia i może przyczynić się do dodatkowego wody i tkankę pęcherza. Ale nawet jeśli nie można wskazać dokładnej przyczyny, należy rozważyć prostych sposobów na rozwiązanie tego problemu.

Instrukcje

1 Ditch sodu. Nadmierne sodu prosi zatrzymanie płynów. Obniżenia spożycia soli w celu zmniejszenia retencji wody. Zgodnie z Mayo Clinic, zdrowe zakres sodu wynosi od 1500 do 2300 mg dziennie. Celuj w mniejszej ilości.

2 leki przełącznika. Jeśli zatrzymanie wody zaczął po rozpoczęciu nowego leku, należy poprosić lekarza o alternatywnych leków lub niższe dawki, które pomogą zmniejszyć ilość wody w pęcherzu i tkanki.

3 Drink dodatkowych płynów. Zużywają dużo wody (osiem szklanek dziennie), aby stymulować oddawanie moczu i zwolnienia dodatkowej wody w organizmie.

4 Sweat go. Ćwiczenie 30 minut dziennie (jazda na rowerze, bieganie, spacery, sport lub aerobik) zmniejszenie retencji wody poprzez pocenie.

5 zmniejszyć obrzęk. Aby zaradzić obrzęk lub płyn w swoich dolnych, położyć i unieść nogi z poduszki.

6 Weź moczopędne. Powyżej recepty leki moczopędne lub diuretyki złagodzić ilość wody w organizmie. Przedyskutować swoje opcje z lekarzem i wziąć tabletki z wodą zgodnie z instrukcją.