adcov.com

Jak zmniejszyć powiększone serce

Powiększenie serca lub powiększenie serca, to stan chorobowy, w którym serce jest większe niż normalnie. Objawy mogą obejmować problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca i kaszel. Powiększenie serca może być spowodowane przez wiele chorób bazowych, takich jak nadciśnienie, kardiomiopatia, lub choroby zastawki. Ważne jest, aby traktować powiększone serce, jak tylko to możliwe; Nieleczona, powiększenie serca może prowadzić do poważnych powikłań i niewydolności serca. Na szczęście, leczenie istnieje zmniejszyć powiększony serce; to leczenie będzie zależeć od choroby podstawowej, która jest przyczyną kardiomegalia.

Instrukcje

1 Weź moczopędne leki. Leki moczopędne, takie jak Lasix lub Aldactone, wylewać nadmiar płynu z systemu. Ta utrata cieczy obniża ciśnienie tętnicze, ewentualnie umieszczając mniejszy nacisk na serce i umożliwiając, aby zmniejszyć do zdrowego wielkości.

2 Weź wysokie ciśnienie krwi leki, jeśli nadciśnienie jest przyczyna Twojej kardiomegalii. Mogą one obejmować inhibitorów konwertazy angiotensyny (ACE), takie jak VASOTEC lub beta-blokery, takie jak Lopressor.

3 przechodzą wymiany zastawki. Ta operacja może być konieczne, jeśli masz poważne choroby zastawek serca, takich jak zwężenia zastawki mitralnej lub mitralnej. Uszkodzona zastawka serca otrzymuje ze zwierzęciem lub zaworu mechanicznego, sprostowanie przepływ krwi w swoim sercu, które mogą zmniejszyć stan zapalny i złagodzić swój kardiomegalia.

4 Pobierz rozrusznika serca, czy zaburzenia rytmu serca jest przyczyną powiększenie serca. Twoje serce może puchnąć powodu nieregularnego bicia serca, wzywając do malutkiej rozrusznika mechanicznego być chirurgicznie. Urządzenie reguluje skurcze twego serca i łagodzi sporadyczny i szybką czynność serca. Nowo doprowadzono rytm może zmniejszyć rozmiaru powiększeniem serca.

Wskazówki

  • Porozmawiaj z lekarzem o przyczynę swojej rozszerzonej serca; ta rozmowa jest niezbędna do wyboru plan leczenia, który jest odpowiedni dla Ciebie.