adcov.com

Jak zmniejszyć ciężar na brzuchu

Jak zmniejszyć ciężar na brzuchu


Nadwaga na brzuchu może być spowodowane różnymi czynnikami, w tym niezdrowego jedzenia, niekontrolowanych głodu, brak ruchu i stres. Aby zmniejszyć tłuszczu z brzucha, musisz zrobić coś więcej niż tylko ćwiczenia brzucha. Redukcja miejsce, gdzie można zmniejszyć zawartość tłuszczu w jednym obszarze ciała, jest niemożliwe, chyba że jesteś gotów poddać liposukcji. Naturalnie redukcji tłuszczu z brzucha wymaga stracić tłuszczu z całego ciała.

Instrukcje

1 Makeover dietę poprzez zastąpienie fast foodów, takie jak frytki, słodycze, ciastka i słodkie napoje z zdrowszych opcji. Unikaj żywności, które są smażone. Jedz pieczonej, grillowane lub gotowane jedzenie zamiast. Trzymać się diety, który zawiera chude mięso, nabiał o niskiej zawartości tłuszczu, białka, owoce, warzywa, rośliny strączkowe, orzechy i produkty z mąki pełnoziarnistej.

2 stymulują metabolizm pozostać aktywni przez jedzenie do sześciu posiłków dziennie. Jedz mniejsze porcje, zamiast dużych. Wytnij sobie śniadanie, obiad i kolacja w połowie, aby utworzyć sześć małych posiłków.

3 Ruszaj zwiększyć swój metabolizm tak spalamy kalorie. Wykonywać 45 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych w ciągu dnia, trzy dni w tygodniu. Ćwiczenia na maszynie eliptycznej lub schodów wspinacz lub wybrać się na przejażdżkę rowerem, energiczny spacer lub pobiegać na zewnątrz.

4 Weź udział w ćwiczeniach siłowych, trzy dni w tygodniu. Zwiększenie masy mięśniowej, ponieważ odpoczynek mięśni pobudza tempo przemiany materii, dzięki czemu spalanie tłuszczu nawet podczas odpoczynku. Przyjąć podejście całego ciała wykonując hantle loki i triceps kąpieli dla twoich ramionach. Trzymać ciężarkami hantle jak preform rzuca i przysiady na nogi. Kierować swoje ramiona z prasy hantle i zrobić pompek na klatce piersiowej.

5 ton górne brzucha, wykonując brzuszki. Czy obok pochyla kierować się skośne i ćwiczyć odwrotnych brzuszków dla niższych brzucha. Czy różne ćwiczenia brzucha tak, że gdy gruby brzuch został zredukowany, będą wyświetlane stonowanych mięśni.

6 Należy unikać nadmiaru sodu, w tym żywności, takich jak bogate sodu hot dogi i ketchup, ponieważ sodu sprawia, że zatrzymują wodę i powoduje wzdęcia. Strona American Heart Association twierdzi, że nie powinno się spożywać więcej niż 1500 miligramów soli dziennie.

7 Dowiedz się, jak medytować i praktyki jogi, dzięki czemu można lepiej radzić sobie ze stresem. Podwyższone poziomy naprężeń stymulują wytwarzanie naprężeń hormonu kortyzolu, która jest związana z nadmiarem tkanki tłuszczowej brzucha.