adcov.com

Jak zmniejszyć ból Szelki

Aparaty ortodontyczne są to urządzenia, które zostały zaprojektowane, aby ponownie wyprostować i wyrównać zęby ludzi. Chociaż wyniki nie są natychmiastowe, gdy osoba widzi ostateczne wyniki, ona prawdopodobnie będzie zapomnieć wszelkie niedogodności lub dyskomfort, który doświadczył. Jednak podczas noszenia tego typu urządzenia dentystyczne ból i dyskomfort są powszechne, zwłaszcza po zainstalowaniu szelki, lub po korektach są wykonywane podczas regularnych wizyt stomatologicznych. Istnieje kilka metod, aby złagodzić wszelkie powstałe niedogodności.

Instrukcje

1 Mix 1 szklanka ciepłej wody z 1 łyżeczką soli. Przepłukać usta intensywnie z tego rozwiązania, aż ulga jest doświadczony, a następnie wyrzucić go do zlewu. Powtórzyć w ciągu dnia, w miarę potrzeby.

2 Take over-the-counter lek przeciwbólowy, zgodnie z zaleceniami producenta, aby złagodzić dyskomfort.

3 Zastosować licznika nazbyt znieczulenie dentystycznego owrzodzenia, które wynikają z urządzeń lub przewodów tarcie na wewnętrznej policzków. Postępuj zgodnie z instrukcjami produktów starannie.

4 Postać kawałek wosku dentystycznego w piłkę, i umieścić go na dowolnym sprzęcie lub drutu, który powoduje podrażnienie jamy ustnej.

5 przepłukać usta z antybakteryjną płukania jamy ustnej over-the-counter, aby zmniejszyć stan zapalny. Powtórzyć w razie potrzeby.

Wskazówki:

  • Zadzwoń do ortodonty na wizytę, jeśli masz luźne przewody tak, że można je naprawić.
  • Czasami gumy do żucia lub gryzienia się na plastikowej płytki pomoże stymulować przepływ krwi i powodować ulgą.