adcov.com

Jak zmniejszyć biodrach i udach

Jak zmniejszyć biodrach i udach


Bioder i ud może się wyjście z kształtu kiedy pozwól sobie. Po tym wszystkim, to do Ciebie, aby utrzymać ciało pasuje nikt nie może zrobić to za Ciebie. Czy to z powodu bycia zajęty lub jest leniwy to wciąż problem. Jednak problemem jest to, że może być rozwiązany w czasie. Ile czasu należy do Ciebie.

Instrukcje

1 Aby zmniejszyć biodra i uda są dwie kwestie do adresu. Jednym z nich jest dieta i drugi ruch. Choć możliwe jest, aby postępy robi tylko jedno albo drugie to zawsze lepiej zrobić oba. Po schudnąć bez wysiłku skończyć się wiotki. Wiotki jest tak źle, jak tłuste!

Po schudnąć w biodrach i udach z wykonywania tylko złe nawyki żywieniowe i najprawdopodobniej pozostanie waga wróci. To kwestia stworzenia równowagi w nawykach żywieniowych i aktywności fizycznej. A nie tylko na kilka miesięcy lub tygodni, ale na całe życie.

2 Zacznij od małych wykonalne cele i nie starają się schudnąć w biodrach i udach szybko. Zobowiązać się do jednej bramki dzień, który jest wykonalne, takie jak jedzenie 200 kalorii mniej dziennie. Wykonalne celem ćwiczenia można pieszo w ciągu 15 minut w czasie przerwy na lunch w centrum handlowym.

Tylko wiesz, co będzie i nie zrobi, więc zobowiązać się do tylko tych rzeczy, które znasz zrobisz. Zrób listę i sprawdzić je, jak ty je do wykresu postępów. Jak twój poziom ćwiczeń poprawia dodać więcej wyzwanie celów.

3 Alternatywne różne formy ćwiczeń, aby utrzymać ciało zakwestionowane. Organizm przyzwyczaja się do robi to samo i nie reaguje tak dobrze jak na początku. Połączenie odcinku i równowagi, jak joga i pilates jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć, a następnie przejść do aerobiku i treningu oporowego.

Są ćwiczenia, które koncentrują się na biodrach i udach i wspaniale je zrobić. Jednak wiemy, że redukcja spot jest mitem i że robi to sam nie rozwiąże problemu. Musisz stracić na wszystkie tkanki tłuszczowej.

4 Aby utrzymać motywację do przyjaciół lub rodziny przyłączyć lub odwiedź grupy wsparcia odchudzania online, takich jak fitday, sparkpeople, thedailyplate i Overeaters anonimowych aby wymienić tylko kilka. Patrz poniżej w sprawie wykonywania środków i procedur do bioder, ud i brzucha, a także pełnego treningu ciała.

Kiedy korzystać z zasobów dostępnych będziesz nie tylko kształtują się bioder i ud, ale zyskać wyższy poziom sprawności i zdrowia. Cokolwiek robisz, nie zwlekaj zacząć od razu. Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić już dziś!