adcov.com

Jak zmniejszyć Accessive Wilgoć w Twoim domu

Jak zmniejszyć Accessive Wilgoć w Twoim domu


Nadmierna wilgoć może tworzyć spleśniały zapach, plamy na ścianach, łuszczenie farby, zaparowane okna i podłogi i wilgotne powierzchnie. Co ważniejsze, mieszkańcy są zagrożone z powodu chorób i alergenów w powietrzu, które mogą doprowadzić do różnych dolegliwości.

Brak wentylacji jest jedną z głównych przyczyn nadmiernej wilgoci w domu. Ścisłe uszczelnienie i domy izolacyjne mogą być dobrze w pewnych warunkach pogodowych, a naturalny wymiana powietrza po obu stronach ściany jest zablokowane. Zatrzymując wewnątrz jak kondensacyjne, które powstają z różnic w temperaturze zapewnia doskonałe środowisko dla zarazków wilgoć związana z rasą.

Instrukcje

1 cyrkulacji powietrza za pomocą wentylatorów lub otworów wydechowych w celu zmniejszenia kondensacji. Pralnia, łazienka i kuchnia powinna odpowietrzyć wentylatorów wyciągowych. Ponadto, otwarte drzwi i okna, gdy możliwe wietrzenie domu.

2 Sprawdź, czy dach co najmniej dwa razy w roku. Poszukaj pęknięć, przerw i przebicia. Należy również spojrzeć rynny, rury spustowe deszczowe i rozszerzeń do przecieków.

3 Sprawdzić, czy drzwi, okna, piwnica; Fundamenty wszelkie przecieki wody lub uszkodzenia. Natychmiast wymienić lub naprawić zużyte, uszkodzone uszczelniać, pogoda odpędzania uszczelki okienne, uszczelki drzwi i szyby. Wybierz materiały renowacja budynku lub zaprojektowane, aby zminimalizować wilgoci i kondensacji.

4 Z tych prostych czynności może pomóc w domu przed uszkodzeniem wilgoci, eliminuje alergeny i pleśni.