adcov.com

Jak zmierzyć ReflexesOdruchy są szybkie ruchy, że Twój organizm w odpowiedzi na pewne rodzaje bodźców, bez świadomego kierunku. W zdrowej osoby, odruchy powinny być szybkie i zazwyczaj dość silny. Jeśli odruchy nie są obecne lub szczególnie wolno, lekarze muszą sprawdzić, czy istnieje głębsza przyczyna braku odruchowego działania.

Instrukcje

1 Watch oczy obiektu. Zwróć uwagę, jak duży uczniowie w jej oczach jest, gdy światła są włączone. Przyciemnić światła i niech oczy dostosować. Obserwować jej oczy, jak włączyć światła. Normalny odruch występuje, gdy uczniowie skurczyć się po świeci się ponownie.

2 Strike temat lekko z odruchu młotkiem tuż poniżej rzepki. Normalny odruch zostanie wykazane przez mimowolne szarpnięcia lub opuszcza w dolnej części nogi. To może być duży lub mały ruch. Brak ruchu w nodze może wskazywać na niewłaściwy punkt uderzenia z młotkiem, a nie brak odruchu. Pamiętaj, aby sprawdzić kilka razy, aby sprawdzić, czy odruch jest obecny, jeśli masz problemy z wykryciem jednego.

3 Zegnij ramię przedmiotu pod kątem prostym kciukiem wepchnięta do środka stawu ramienia po przeciwnej stronie łokcia. Kciuk powinien nacisnąć na ścięgna. Hit kciuk z młotkiem, aż pojawi się odruch.

4 Skok spód stopy pacjenta. Uważaj na reakcję w palucha do zapewnienia reflex działa prawidłowo. Starają się odwrócić uwagę przedmiot, jeśli pojawia się ona szczególnie drażliwy.

Wskazówki

  • Ktoś przeprowadzić testy odruchowe na Ciebie. Kiedy czujesz, jakie stanowisko powinna się odbyć albo uderzyło do wywołania odruchu odpowiedź na siebie, będzie bardziej dokładne, gdy szuka tych odpowiedzi w innych.