adcov.com

Jak zmienic tarcze hamulcowe na 2005 r. Honda Accord

Jak zmienic tarcze hamulcowe na 2005 r. Honda Accord

Tarcze hamulcowe są integralną częścią systemu hamowania. 2005 roku Honda Accord przyszedł wyposażony w przednie koło lub wszystkie koła hamulce tarczowe, które muszą być sprawdzane w regularnych odstępach czasu i gdy jest to konieczne. Jeśli są mechanicznie skłonny i posiadal poprawne narzędzia, można zmienić tarcze hamulcowe na twój Honda Accord i zaoszczędzić na kosztach pracy.

Instrukcje

• Park swojej zgodzie na płaskiej powierzchni, hamulec postojowy i umieścić bloki za tylne opony aby zapobiec samochodu.

• Gniazdo do przodu samochodu aż opony są z ziemi. Obsługi samochodu na trybunach Jacka. Upewnij się, że ramy samochodu jest umieszczony na trybunach. Inne części samochodu, takich jak panele podłogowe, mogą zostać uszkodzone przez masę pojazdu.

• Usunąć orzechy lug z przodu samochodu i slajdów kołami. Przy użyciu klucza lug, być pewnym, że masz go aż na każdym z orzechy lug przed trudny wobec rozluźnić je. Nie usuwają wszelkie orzechy lug lub uszkodzenia klucza.

• Z kołem poza, zacisk hamulcowy i wirnika są narażone. Wyjąć zacisk mocowania śruby z klucza i przesunąć zacisk z wirnika. Zanotuj pozycje śruby montażowe; jeden może być dłuższa niż pozostałe. Użyć kawałka drutu powiesić zacisku od ramy samochodu. Najem zacisk wchodzą wolna może uszkodzić przewody hamulcowe. Sprawdzić klocki hamulcowe do noszenia i zastąpić je w razie potrzeby.

• Usuń wszelkie zaciski ustalające koło stadniny, jeśli jest obecny i slajdów od wirnika hamulca. Jeśli wirnik wbija na kołki koła, użyj bar młotek i/lub pry aby go wyłączyć. Nie martw się o uszkodzenie wirnika, ponieważ użytkownik będzie zastąpienie go tak.

• Przesuń nowy hamulcowa zamiast starego. Nie bijcie na, pry, lub spadek nowy wirnik, gdyż może spowodować Wypaczenie i nierównomierne hamowanie. Gdyby było żadnych zaciski ustalające, umieścić te na kołki koła trzymać wirnika w miejscu.

• Ponownie zacisk na hamulec wirnika i przesunąć zacisk mocowania śruby w miejsce. Wkręcić śruby z rąk po raz pierwszy, aby zapobiec krzyż wątków i zaciśnij je w dół z kluczem.

• Umieścić koła na koło stadniny i śrub nakrętek na palec mocno. Za pomocą klucza lug dokręcić lug w dół w strukturze krzyżują.

• Usunąć jack stoi i dolnej przedniej części samochodu z powrotem na ziemię. Jeśli modelu Honda Accord ma cztery hamulce tarczowe kół, powtórzyć proces kół tylnych, ale z bloków przed przednie opony niż tylne.