adcov.com

Jak zmienić plany Medicare HMO

Program Medicare Advantage oferuje elastyczne opcje ubezpieczenia do odbiorców. Możesz wybierać spośród wielu różnych planów. Twój wybór będzie miał wpływ na koszty, zasięg i wygodę ubezpieczenia zdrowotnego. Wybór odpowiedniego planu dla własnych potrzeb może wydawać się przytłaczająca. W niektórych przypadkach, plan nie wybierzesz to, czego oczekujesz. W innych przypadkach, twoje potrzeby pokrycia zmienia się zmian w życiu. Bez względu na powód, Medicaid pozwala zmienić HMO (Health Maintenance Organization) planu. Istnieją jednak ograniczenia, kiedy można zmienić swój plan.

Instrukcje

1 Poznaj daty wolno Ci dokonać zmian. Medicare pozwala przełączać swój plan podczas otwartego dostępu okresie, który 15 listopada do 31 grudnia każdego roku. W tym okresie, jeśli są w oryginalnym Medicare, możesz przełączyć się do Medicare Advantage planu i wybierz HMO. Jest to okres, kiedy masz prawo do wprowadzania zmian w swoim zasięgu receptę, znane również jako część D. Zmiany wejdą w życie 01 stycznia.

Medicare odbiorcy mają jeszcze jedną możliwość dokonywania zmian w planie HMO. Medicare Advantage Otwórz Zapisy Okres jest od 1 stycznia do 31 marca W tym czasie można dokonać określonych zmian planu HMO, ale nie można zmienić lub zapisać się na planie Część D.

2 plany Badania Medicare HMO. Od Medicare pozwala tylko na jedną zmianę planu każdego roku, ważne jest, aby starannie wybrać. Odwiedź Medicare.gov czytać o plany dostępne. Medicare.gov oferuje również spersonalizowane wyszukiwanie planu. Musisz wpisać numer identyfikacyjny Medicare, nazwisko oraz kod pocztowy, aby stworzyć najbardziej zindywidualizowanych wyników.

3 Kontakt z Medicare, aby przełączyć swój plan. Możesz zadzwonić pod 800-633-4227 Medicare. Możesz także dokonać zmian w planie online za pośrednictwem sekcji "Mój Medicare" na stronie internetowej Medicare.gov. Masz swój numer identyfikacyjny członka na dłoni. Wpisujących się w nowym planie automatycznie disenrolls cię od poprzedniego planu. Nowy zasięg planu rozpocznie się pierwszego dnia miesiąca po Medicare otrzyma żądanie rejestracji.