adcov.com

Jak zmienić, jeśli masz zawsze Cranky in the Morning

Jak zmienić, jeśli masz zawsze Cranky in the Morning


Poranki nie są dla każdego. Niektórzy ludzie lubią się z łóżka i powitać dzień z entuzjazmem, podczas gdy inni nie cieszyć się wcześnie i po kolei, może być zepsuty, aż po pierwszej filiżance kawy lub gorący prysznic. Jeśli nie jesteś osobą rano, nie bójcie się, że są rzeczy, które możesz zrobić, które pomogą Ci rozpocząć dzień z perspektywy bardziej radosny i pozytywny.

Instrukcje

1 Zostaw zasłony lub rolety otwarte. To może utrudnić wstać z łóżka, jeśli pokój jest zupełnie ciemno. Słońce jest naturalnym budzik. Gdy słońce wschodzi, pokój będzie jaśniejszy i obudzi Cię stopniowo. Zamiast nieustannego dźwięk alarmu, niech natura Cię obudzić. Jeśli jesteś typem, który na pewno wymaga alarm, użyj ustawienia, które będą cię budzić łagodnej muzyki lub dźwięków natury.

2 Ćwiczenia. Dla niektórych ćwiczeń rano może być trudne. Ustaw alarm godzinę wcześniej, co daje 15 minut, aby dostać się z łóżka i 45 minut treningu. Energiczny spacer lub rozciąganie jest dobrym sposobem na rozgrzanie ciała i daje energię. Endorfiny uwalniane podczas treningu sprawi, że będziesz czuć się dobrze, gdy zaczyna swój dzień.

3 uśpienia. Często dla tych, którzy są zepsuty rano, to wynik nie wystarczającej ilości snu. Nie każdy potrzebuje osiem godzin snu, ale co tam ilość organizm potrzebuje, ważne jest, aby je zdobyć. Oprócz cię zepsuty, brak snu może również osłabiać układ odpornościowy i sprawi, że bardziej podatne na choroby. Dać sobie wystarczająco dużo czasu, aby obudzić się powoli. Ustaw alarm na tyle wcześnie, aby można było nacisnąć przycisk drzemki kilka razy i dać czas na dostosowanie się organizmu.

4 Dostosuj swoje nastawienie. Zdecyduj się, aby być bardziej przyjazny rano. Jeśli nie normalnie jak rozmawiać z ludźmi, staram się powiedzieć "dzień dobry" i uśmiech. Trudno nie uśmiechnąć się na kogoś, kto uśmiecha się do ciebie. Zanim pójdziesz spać, włóż pozytywną nutę gdzieś będzie można zobaczyć, jak w lustrze. Pozytywna wiadomość z samego rana mogą pomóc psychicznie przygotować się z wyprzedzeniem.

5 Jedz śniadanie. Być może słyszeliście, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, a jeśli jeść zdrowe śniadanie, to daje energię, oprócz niezbędnych substancji odżywczych. Wystarczająco dużo czasu, aby zjeść śniadanie, aby można było przygotować coś, co lubisz.