adcov.com

Jak zmienić ganku do stylu rustykalnym

Jak zmienić ganku do stylu rustykalnym

Stylu rustykalnym odnosi się do typu wystrój wnętrza i zewnętrza, który charakteryzuje się zdecydowanie przyjemne uczucie, a także poczucie osobliwy rusticness. Podczas gdy niektórzy używają stylu rustykalnym warunków i stylu rustykalnym zamiennie, to nie jest poprawne. Rustykalny wystrój wnętrz skupia się więcej na ręcznie rzeźbione meble, ceramiki kamionki i kołdry bawełny rocznika, domek w stylu przekazuje jakości lekkie, przewiewne, a także przytulną jeden z tkaniny wesoły jak plecionka i kwieciste, za pomocą kwiatów, ziół i nawet morskie przedmioty, takie jak muszle, jako elementów dekoracyjnych. Stylu rustykalnym często trwa znalezionych przedmiotów i konwertuje je, jak co stare drzwi na stolik. Najbardziej nudne ganku można przekształcić w jednym, który emanuje urok stylu rustykalnym.

Instrukcje

• Wymieszać 1/4 szklanki Łyżeczki z 1 galon wody w wiadrze. Załóż Rękawiczki gumowe. Zanurzać mieszanina pędzla zarośla i szorować dół cały ganku. Spłukać czystą wodą z węża. Pozostawić do wyschnięcia dokładnie.

• Stosować nawet herbu podkład na bazie oleju do ganku z swoim wałkiem. Nadać mu dwie do czterech godzin do wyschnięcia. Nałożyć warstwę śmietany farby na bazie oleju z wałek malarski do całego ganek: wnętrze i na zewnątrz, kolumny i po bokach. Dać farby 24 godziny do wyschnięcia i nałóż drugą warstwę.

• Dodaj vintage park ława do ganku. Strój ława z poduszkami w delikatny wzór kwiatowy lub pastelowe plecionka. Wrzucam pleciony dywan w kolorze uzupełniających przed drzwi.

• Make tabeli z stare okiennice lub starodawny szafka drzwi przez przybicie je na kozłach lub drewniany stołek. Wykorzystać to jako stolik na ganku.

• Zakup Tanie obrazy z pchlich targów i wyświetlać je wokół ganku. Dodać dekoracyjne drobiazgi jak stare Świeczniki lub porcelany dzban do pomocy dekoracji przestrzeni.