adcov.com

Jak złożyć stylu kowboj chustka

Jak złożyć stylu kowboj chustka

Wielu młodych chłopców i dziewcząt zafascynowany kulturą kowboj w pewnym momencie w ich życiu. Kowbojskie buty i kapelusze tworzą jedną część stroju, ale barwna chustka również odgrywa dużą rolę. Kowboj używany jego barwna chustka do kurzu z jego nos i usta podczas jazdy jego konia. Składanie i wiązanie bandanna jak prawdziwy kowboj dodaje talent do stroju.

Instrukcje

• Rozłożyć barwna chustka na płaskiej powierzchni, takich jak tabela. Posiadać jeden z narożników barwna chustka między palcami. Zagiąć barwna chustka dopasować do tego rogu z rogu bezpośrednio od niego.

• Podnieść barwna chustka z jego dwóch górnych rogach. Przyłóż go na szyi tak, że trzeci narożnik jest skierowana w dół na klatce piersiowej. Owinąć dwa górne rogi na szyi i wydobyć je przed sobą.

• Krzyż po prawej stronie barwna chustka na lewej stronie. Użyj kciuka i palca wskazującego na lewą ręką trzymać po prawej stronie w miejscu. Zawiń z prawej strony pod kciukiem i przez duży otwór w pobliżu szyi.

• Miejsce pod koniec wpadające przez otwór między kciukiem a palcem wskazującym ręki lewej. Weź kawałek lewego barwna chustka i zawiń go za odpowiedni kawałek, bezpośrednio nad kciukiem i palcem wskazującym. Zwolnienie z pracy na koniec są gospodarstwa z kciukiem i palcem wskazującym i owinąć inny kawałek nad nim. Mówiąc, że kawałek między kciukiem i palcem wskazującym i wyciągnąć go przez otwór. Ciągnąć na odpowiedni kawałek zacisnąć węzeł.

• Podnieść część barwna chustka, który dotyka szyi przez nos. To jest jak kowboje nosił ich Bandany, podczas gdy one były konie.