adcov.com

Jak Zlokalizuj Provider EyeMed

Jak Zlokalizuj Provider EyeMed

Roczny egzamin oko jest zalecane przez większość pracowników służby wizja. Posiadające ubezpieczenia opiekuńczego wizja może pomóc zmniejszyć wydatki. EyeMed Vision Care oferuje wzrok plany odnowy biologicznej, które zawierają ubezpieczenie. Jako uczestnik ich planu otrzymujesz ubezpieczenie i zniżki na opiekę wzroku, w przypadku korzystania z profesjonalistą, który jest częścią ich sieci dostawcy. Strona EyeMed Vision Care oferuje narzędzie do wyszukiwania, aby znaleźć dostawców w Twojej okolicy.

Instrukcje

1 Przejdź do EyeMedVisionCare.com.

2 Znajdź dostawcę, klikając na strzałkę rozwijanej "Wybierz sieć" i wybierając albo "dostępu", "Wybierz", "Advantage" lub "Insight". Wprowadź informacje o swojej ulicy, miasta i wybierz stan z menu rozwijanego lub wpisz swój kod pocztowy.

3 Kliknij przycisk "Szukaj".

4 Wprowadź tekst bezpieczeństwa pojawiające się na dole strony i kliknij "Wyślij".

5 Zobacz wyniki zlokalizować dostawcy najwygodniejszy dla Ciebie i wywołać numer dostawcy w celu potwierdzenia, że EyeMed Vision Care nadal akceptowane.

Wskazówki

  • Wyniki wyszukiwania nie pokazują dostawców laserowej korekcji wad wzroku. Zadzwoń 1-877-5LASER6 dostawców wzroku laser akceptujących swoją EyeMed OKULISTA plan ubezpieczeń.