adcov.com

Jak złamać w twardych siatki

Jak złamać w twardych siatki

Jest używany do tworzenia koszyka na kij twardy siatki. Siatki wymaga okresu włamanie z uwagi na rozwój kieszeni. Tworzenie powierzchni miękka kieszeń wewnątrz kosza pozwala na podstawce i złapać piłkę, i sztywne obszar wewnątrz kosza służy za rzucanie piłką. Łamanie w twardych siatki wymaga kilku sesji treningowych, i musi monitorować i dostosować materiał na bieżąco.

Instrukcje

• Włącz głowicy prysznic z ciepłą wodą. Place kieszeni twardego oczka pod prysznicem aż materiał jest całkowicie przemoczony. Usunięcie siatki z wody.

• Wlać odżywka do włosów na mokro oczka i pocierać ją do kieszeni z rąk. Praca odżywka do oczka, aż zacznie mięknąć. Miejsce oczka pod wodą i zmyć odżywka oczka. Wyłączyć pod prysznicem.

• Przytrzymaj piłka i wielokrotnie Funt go w dolnej części kieszeni. Umożliwia opracowanie kształtu kuli w dolnej kieszeni trudne życie. Jest to obszar, którego używasz do połowu, przytrzymaj i kontrolować piłkę. Górnej kieszeni pozostanie, sztywne i proste dla rzucając piłkę z siłą.

• Prop kij o ścianę, aż do siatki jest suche. Praktyki i grać z kijem do dalszego opracowania kieszeni i się dobrze czuć. Powtórz ten proces, jeśli kieszeni czuje się zbyt płytkie i wymaga dalszego rozwoju.