adcov.com

Jak Złamać Uzależnienie OTC, aerozol do nosa

Nadużywanie leków dostępnych bez recepty sprejów do nosa może doprowadzić do uzależnienia, co jest znane w medycynie jako nieżytu nosa. Organizm zaczyna się zależna od aerozolu odwrócenia zatorów. Osoba, która stara się zatrzymać za pomocą aerozolu mogą wystąpić przekrwienie odbicia. Odstąpienie od sprayu należy obchodzić się w sposób ostrożny sposób. Wspólna interwencja opieki, jak określono w "fundacjach i Pielęgniarstwa dorosłych Zdrowia" jest odzwyczaić pacjenta w ciągu kilku dni.

Instrukcje

Jak Złamać Addiction

1 Zmniejszenie częstotliwości użytkowania. Zrób to czeka godzinę dłużej niż zwykle, aby podjąć kolejną dawkę aerozolu do nosa. Na przykład, jeśli dawki są zazwyczaj podejmowane trzy godziny od siebie, zacząć czekać cztery godziny przyjąć kolejną dawkę.

2 cięte ponownie użycia do rozpylania do nosa 25 procent, gdy częstotliwość jest zmniejszona do czterech razy dziennie. Skutecznie zmniejsza dawkę dzienną do trzech.

3 Ograniczenie do dwóch dawkach dziennie. Kontynuować stosując dwie dawki na dwa dni. Następnie należy ograniczyć do jednej dawki dziennie przez dwa dni. Następnie zaprzestać korzystania z natrysku.

4 Postępuj zgodnie z lekarzem, aby upewnić się, że nosa nie zostały uszkodzone przez spray do nosa i do zbadania oryginalny przyczyny zatorów.